koncert
party

Schtum + 16 Colours + Ink Midget + Vritti

Snáď aspoň dočasný koniec pandémie je zámienkou na poriadnu zvukovú oslavu. Dávku čerstvej hudby a sociálneho kontaktu sľubuje preto zabezpečiť sobotný trojkoncert a párty.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Duo Schtum – nedávny objav na rakúskej undergroundovej scéne – so svojím originálnym prístupom medzičasom už stihlo zahviezdiť na Donaufestivale či berlínskom CTM. Basgitarista Manu Mayr a gitarista Robert Pockfuß so zázemím v jazze aj klasike hrajú priamo uprostred divákov intenzívnu a pohlcujúcu rytmickú hudbu, akú ste asi ešte nepočuli.

K tomu servírujeme z domácej kuchyne nový ambientno-drónový live set Petra Kudličku a.k.a. 16 Colours, improvizačnú jazdu elektronického projektu Vritti plnú nečakaných zákrut a dôstojné finále, ktoré ukuchtí Ink Midget v DJ-sete plnom extatických pulzujúcich basov.

Vstupné: 6€ v predpredaji, 8€ na mieste.

[https://youtu.be/esY4TS13js8]

Odporúčame

iná akcia

Bratislavský dobový piknik

So 29.6.2024 / Sad Janka Kráľa
odporúčame!
film

Ťažký rok

Overené režisérske duo Olivier Nakache a Eric Toledano (Nedotknuteľní) natočilo nekorektnú francúzsku komédiu.Viac
Po 24.6.2024 / Kino Film Europe
odporúčame!
iná akcia

Trh starožitností na hrade Červený Kameň

Patríte k vášnivým zberateľom starožitností a starých vecí? Trh starožitností na hrade Červený Kameň je to miesto,...Viac
29.6.2024 - 21.9.2024 / Hrad Červený kameň SNM
odporúčame!
film

Cinevitaj 2024 - pocta Massimovi Troisimu

Filmová prehliadka Cinevitaj vzdáva hold neapolskému hercovi a režisérovi Massimovi Troisimu. V štyroch ikonických...Viac
Št 20.6.2024 / Kino Lumière
odporúčame!