koncert
party

Schtum + 16 Colours + Ink Midget + Vritti

Snáď aspoň dočasný koniec pandémie je zámienkou na poriadnu zvukovú oslavu. Dávku čerstvej hudby a sociálneho kontaktu sľubuje preto zabezpečiť sobotný trojkoncert a párty.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Duo Schtum – nedávny objav na rakúskej undergroundovej scéne – so svojím originálnym prístupom medzičasom už stihlo zahviezdiť na Donaufestivale či berlínskom CTM. Basgitarista Manu Mayr a gitarista Robert Pockfuß so zázemím v jazze aj klasike hrajú priamo uprostred divákov intenzívnu a pohlcujúcu rytmickú hudbu, akú ste asi ešte nepočuli.

K tomu servírujeme z domácej kuchyne nový ambientno-drónový live set Petra Kudličku a.k.a. 16 Colours, improvizačnú jazdu elektronického projektu Vritti plnú nečakaných zákrut a dôstojné finále, ktoré ukuchtí Ink Midget v DJ-sete plnom extatických pulzujúcich basov.

Vstupné: 6€ v predpredaji, 8€ na mieste.

[https://youtu.be/esY4TS13js8]

Odporúčame

divadlo

NeferNefer & Burlesque Show

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque show! Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a...Viac
So 12.6.2021 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
výstava

Ako sa hrali naši...

Múzeum mesta Bratislavy sprístupňuje od 12. 12. 2020 výstavu historických hračiek pod názvom Ako sa hrali naši... Svet hry a...Viac
12.12.2020 - 9.1.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!
výstava

Martin Benka

1.1.2021 - 30.9.2021 / Historické múzeum SNM
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Št 21.7.2022 / Axa Aréna NTC
odporúčame!