koncert

Rozhina Rajablou (IRN): Music For A Cause - Hudba pre Dobrú Vec

Pripravte sa na večer hudby s cieľom meniť svet. Príďte na 'Hudba pre Dobrú Vec', kde si vychutnáte magický jazz, groove a kultúrnu rozmanitosť iránskej ľudovej hudby.
Táto akcia sa konala v minulosti

Na pódiu uvidíme:
Rozhina Rajabloo (Spev)
Veronika Lorinčová (Klavír)
Norbert Hašan (Basgitara)
Matej Buček (Gitara)
Patrik Hornacek (bicie)

Rozhina Rajablou má 17 rokov, spieva, hrá na husliach a klavíri. V rodnej krajine má ale ako žena zakázané verejne vystupovať. Iránka Rozhina Rajablou prišla do Bratislavy na jeseň 2022 študovať a venovať sa svojej vášni. V sobotu 23. septembra o 20:00 vystúpi v koncertnej sieni Klarisky vďaka podpore BKIS cez systém Open Call. Spolu s ďalšími hudobníkmi a hudobníčkami vás zavedie do fascinujúceho sveta jazzu a groove music. 

Vstup voľný
*Hoci je vstup voľný, povzbudzujeme vás, aby ste podporili dobrú vec. Vaše príspevky pôjdu na pomoc iránskym deťom pracujúcim v ťažkých podmienkach prostredníctvom overenej charitatívnej organizácie Arfak NGO. Spoločne môžeme priniesť nádej a zmeniť životy. 

Odporúčame

divadlo

Bratislava Burlesque Show

Dámy z Bratislava Burlesque sa zrodili pre naše kabaretné pódium. Ich show je nabitá sexepílom a okorenená sprievodným slovom...Viac
Št 12.10.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

H.C. Behrendtsen (DE) + Ultra Deluxe (USA)

Koncert experimentálnych postrockových kapiel v električke T3.Viac
St 18.10.2023 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!
divadlo

Generácia Z: Fantomas

Fantomas je treťou autorskou inscenáciou voľnej trilógie Generácia Z, zameranej predovšetkým na mladého diváka, ktorá vznikla...Viac
Ne 15.10.2023 / DPOH
odporúčame!
koncert

Less is sound

Ne 1.10.2023 / Bratislava
odporúčame!