koncert

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience show

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience show mieri prvýkrát na Slovensko! Veľkolepá hudobná show predstaví najlepších spevákov londýnskeho West Endu  spojením symfonického orchestra s rockovou kapelou. Vstupenky z pôvodného aprílového termínu zostávajú v platnosti.

29.10.2020, Št

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience show mieri prvýkrát na Slovensko! Veľkolepá hudobná show predstaví najlepších spevákov londýnskeho West Endu  spojením symfonického orchestra s rockovou kapelou. Vstupenky z pôvodného aprílového termínu zostávajú v platnosti.Dňa 29. 10. 2020 sa v bratislavskej Incheba Expo Aréne uskutoční svetová show nazvaná Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience. Jedinečné spojenie symfonického orchestra a živej rockovej skupiny predvedie najznámejšie hity ikonickej britskej skupiny Queen.

Na predstavení sa podieľal samotný gitarista skupiny Queen - Brian May. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hity ako I Want it All, We Are The Champions, Bohemian Rhapsody a ďalšie v podaní niekoľkých desiatok hudobníkov na pódiu. 

Hudobnú show, pri ktorej na fanúšikov čaká spojenie veľkého symfonického orchestra a rockovej skupiny, videli už milióny fanúšikov po celom svete - v Japonsku, Francúzsku, Novom Zélande, Austrálii, Kórei, Veľkej Británii, Taliansku alebo Kanade. V samotnom Spojenom kráľovstve má show za sebou letné turné s viac ako tridsiatimi zastávkami pre 150 000 divákov.

„Na fanúšikov čaká skvelé vystúpenie najlepších spevákov londýnskeho West Endu, rockovej kapely a veľkého symfonického orchestra. Všetci zaspomínajú na slávne piesne skupiny Queen a hlavne jej legendárneho speváka Freddieho Mercuryho," povedala Zuzana Benediktová z usporiadateľskej agentúry JVS Group. 

Celá show bola vytvorená slávnou BBC a obsahuje všetky najznámejšie hity skupiny. Celkom sa na pódiu predstavia 4 najlepší speváci slávneho britského muzikálu a mnoho ďalších skvelých hudobníkov.

Skupina Queen na čele s legendárnym spevákom Freddiem Mercurym patrí medzi najzásadnejšie hudobné zoskupenia histórie populárnej hudby. Vďaka celosvetovým hitom aj neopakovateľnému vystupovaniu frontmana skupiny, sa Queen zaryl hlboko do sŕdc svojich fanúšikov. Odkaz kapely nasledovali tisíce fanúšikov aj muzikantov po celom svete. Hudobný počin Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience vzdáva hold slávnym muzikantom a dáva fanúšikom možnosť vychutnať si ich obľúbené piesne v unikátnom spojení rockového bandu s veľkým symfonickým orchestrom.

-------------

Vstup: 51€ - 66€

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor JVS GROUP sro. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Odvrátená strana mesiaca

Po 26.10.2020 / GUnaGU
odporúčame!
divadlo

Mutanti

St 28.10.2020 / GUnaGU
odporúčame!
film

DAAD a DAAF 2020

26.10.2020 - 1.11.2020 / Staromestské centrum KaV - Pistoriho palác
odporúčame!
festival

[fjúžn] 15: Spoznajte svet, ktorý máme doma

Otvorenie 15. ročníka festivalu [fjúžn]. Príďte spoznať svet, ktorý máme doma.Viac
18.9.2020 - 26.9.2020 / Bratislava
odporúčame!