koncert
festival

Pohoda deň_FM 2024

Pohoda deň_FM naplní obrátenú pyramídu Slovenského rozhlasu festivalovou atmosférou. Vystúpia Maz Univerze z Luxemburska, Ivo Dimchev z Bulharska, Fvck_Kvlt so špeciálnym koncertom, B-complex, Vojtik, Pigúra, Erika Rein a Tamara Kramar.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Pohoda festival v spolupráci s Rádiom_FM, ktoré podporuje domácu hudobnú scénu, prinesú aj tento rok do štúdií Slovenského rozhlasu deň plný pohody, kvalitnej hudby a festivalovej atmosféry.

Pohoda deň_FM bude 7. mája počas celého dňa. 

Pár týždňov pred festivalom sa tak návštevníčky a návštevníci budú môcť naladiť na program, ktorý ich tento rok čaká v júli na Pohode a to v dvoch výnimočných koncertných štúdiách Slovenského rozhlasu.

Iva Dimcheva Pohoda predstaví ako objav z festivalu Eurosonic, Maz Univerze ukáže, ako znie emo-rap so silným odkazom, Fvck_Kvlt odohrá špeciálny akustický koncert iba na klavíri, nebude chýbať ani slovenská kráľovná dnb B-complex, aktuálny držiteľ Radio_Head Awards za debut roka Vojtik, kultová bratislavská kapela Pigúra a nádejné speváčky Erika Rein a Tamara Kramar.

Okrem koncertov budú môcť návštevníci a návštevníčky vidieť naživo aj vysielanie Rádia_FM, dozvedia sa exkluzívne novinky o festivale a počas celého dňa budú o Pohode rozprávať aj zaujímaví hostia. 

Aktuálne si viac ako inokedy vážim možnosť slobodne prepájať hodnoty, ktoré Rádio_FM s Pohoda festivalom dlhodobo spájajú. Aj počas tohto Pohoda dňa_FM tu chceme byť pre všetkých, ktorí majú radi hudbu a umenie a zároveň im záleží na tom, akým smerom sa vyvíja situácia v našej krajine, hovorí o Pohoda dni_FM riaditeľka Rádia_FM Janka Imrichová.

Súčasťou akcie bude aj legendárny turnaj v stolnom futbale, v ktorom sa budú dať vyhrať lístky na Pohodu, oficiálna verejná tlačová konferencia, na ktorej festival exkluzívne predstaví nové mená tohtoročného lineupu a ďalšie novinky.Od rána bude na mieste fungovať Pohoda shop, v ktorom ak si návštevníčky a návštevníci zakúpia lístok na tohtoročnú Pohodu, tak získajú pohodové tričko podľa výberu ako darček.

Vstup na podujatie je voľný. 
Koncertné štúdiá majú limitovanú kapacitu, organizátori preto odporúčajú prísť čo najskôr.8:00 – 10:00 – Ráno na eFeMku s Dominikou a Martinom
   - Vojtik (SK)
   - Tamara Kramar (SK)

11:00 – Verejná tlačová konferencia festivalu Pohoda

14:00 – 18:00 – Popo_FM s Luciou a Vierkou
   - Pigúra (SK) 
   - B-complex (SK)
   - Erika Rein (SK)

19:00 – 23:00 Večerný program
   - Denis Bango hrá Fvck_Kvlta (SK)
   - Ivo Dimchev (BG)
   - Maz Univerze (LU)

Odporúčame

koncert

A Place To Bury Strangers (USA) & Wine Fault

Na palubu lode Pink Whale zavíta legendárne trio z New Yorku A Place To Bury Strangers, ktoré na scéne pôsobí už vyše 20 rokov a...Viac
Ut 6.8.2024 / Pink Whale
odporúčame!
festival

Bratislava Tango Festival

Tango Argentino v súčasnosti už nie je neznámy pojem ani na Slovensku. Tancovať argentínske tango v Bratislave (alebo inom meste...Viac
26.9.2024 - 29.9.2024 / Bratislava
odporúčame!
film

Chiméra

Magický film režisérky Alice Rohwacher o dobrodružnom putovaní medzi živými a mŕtvymi.Viac
Kino Kultúrka Stupava / Cinema City Eurovea / Kino Lumière / Artkino Za zrkadlom / Kino Lúky / Kino Film E...
odporúčame!
party

Scenery & Sun(DJ)set w/ Yanko Kral & Miklei

Št 20.6.2024 / Hrad Devín MMB - Národná kultúrna pamiatka
odporúčame!