koncert

Nič nové na svete...

Hudba na Dunaji – koncertná plavba pre dospelých. Slovenské a svetové evergreeny v podaní Gizely Oňovej a Miroslava Švábu.

Táto akcia sa konala v minulosti

Loď Martin, Osobný prístav – pontón č.52

Gizela Oňová sa narodila v decembri 1948 v rodine vášnivého hudobníka – amatéra Silvestra Orbána. Za doprovodu jeho harmoniky absolvovala svoje prvé vystúpenia a spevácke súťaže, kde získala mnohé ocenenia.

Hneď po skončení strednej školy nastúpila ako profesionálna speváčka a to v oboch sférach – koncertnej aj komerčnej. Počas celej speváckej kariéry sa snažila túto kombináciu aj zachovať. Každá z týchto sfér jej totiž dala veľa: Koncertná “branža” priniesla zaujímavú, tvorivú prácu, určitý stupeň popularity a v neposlednom rade aj možnosť spoznať aj tie najzapadlejšie kúty našej krásnej krajiny. V komerčnej sfére zase získala veľkú prax (spieva sa tam oveľa viac, ako na koncertoch), rozsiahly repertoár a obrovskú pohotovosť.

Vstupné

9 € (na mieste)

Odporúčame

koncert

Korben Dallas - Bazén Tour

Korben Dallas vydávajú v marci 2019 nový štúdiový album pod názvom Bazén. Producentom nahrávky je britský hudobník a skladateľ...Viac
St 20.3.2019 / Majestic music club
odporúčame!
prednáška / diskusia

Veda v centre: Autizmus- výzva pre spoločnosť

Št 28.2.2019 / Centrum vedecko-technických informácií SR
odporúčame!
koncert

Pontiak + So Low

Pontiak je americká neo-psychedelic rock kapela troch bratov Carneyovcov z Blue Ridge Mountain - oblasť VirginieViac
Pi 8.3.2019 / Fuga
odporúčame!
film

McQueen

Príbeh Alexandra McQueena je moderný príbeh, gotická rozprávka o obyčajnom chlapcovi z robotníckeho Východného Londýna, ktorý...Viac
Kino Záhoran / Kino Lumière
odporúčame!