koncert

Meowlau x Val Barbie Party - krst EP Daydream

Na tomto krste sa ocitneš v divadle, v múzeu, na párty, na koncerte, na hipsterskom markete a keď budeš odvážny, môžeš kapelu poraziť v šípkach. O afterku sa postará Jureš ''Fallgrapp'' Líška a súčasťou podujatia bude aj pop-up Obliečkovo.
Táto akcia sa konala v minulosti

Meowlau x Val je svieži zjav na slovenskej hudobnej scéne. Laura Jašková aka Meowlau (basgitara, gitara, skladba) tvorí piesne a prezentuje ich na sociálnych sieťach, kde zaujala aj Lennyho Kravitza, zároveň hosťovala u Richarda Müllera, Jany Kirschner či v kapele Billy Barman.

Valentina Vlková aka Val (spev, texty) na seba upozornila prostredníctvom rôznych speváckych súťaží, v ktorých porota ocenila nielen pekne zafarbený hlas, ale aj charizmatický prejav. Ako mladá generácia kombinujú prácu s počítačovými softvérmi a hudobnými nástrojmi.

DnB/Pop projekt Meowlau x Val prináša s EP Daydream razantnú odpoveď na prvé EP Nevermind. Ikonického holuba nahradilo drobné kuriatko, ktoré paradoxne zrkadlí výrazné dospievanie projektu. Nové tracky prinášajú množstvo experimentovania so zvukom, breakbeatmi a všetkým možným, len nie pomalým BPM. Poslucháč žiaľ (haha) nedostane priestor na zamyslenie a nechá sa jednoducho len unášať. Práve to bolo aj cieľom - intenzívny a silný zážitok.

Vo februári Meowlau X Val štartujú očakávané Daydream tour, ktoré so sebou prinesie úplne nový a nezabudnuteľný audiovizuálny zážitok.

Vstupné: predpredaj 12€

Odporúčame

výstava

Z depozitára: Šach Vladimíra Clementisa

1.4.2024 - 31.5.2024 / Múzeum mesta Bratislavy (MMB)
odporúčame!
koncert

1. máj - Deň otvorených ateliérov 2024

Kto sú to tie ateliéry z Novej Cvernovky? Príďte navštíviť staré známe priestory a spoznajte ľudí a tvorbu kreatívcov pôsobiacich...Viac
St 1.5.2024 / Nová Cvernovka
odporúčame!
divadlo

Studio 34 - Party Show

Vychytená a uletená boogie woogie party show sa nesie v štýle 70´s. Originálny a plnokrvný živý jukebox spevákov a tanečníkov Red...Viac
3.5.2024 - 20.6.2024 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

Slúžky

Jean Genet: Slúžky. Čierna komédia a moderná klasika, ktorá skúma témy podriadenosti, identity a moci fantázie. Divadlo bez masky...Viac
Ut 23.4.2024 / V-klub (Véčko)
od vás odporúčame!