koncert

Lucie Bílá

Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska divákom predvedie skladby naprieč svojim repertoárom – od aktuálnych noviniek až po najväčšie hity svojej kariéry. Počas koncertu zaznejú napr. skladby ako sú Láska je láska, Zpíváš mi requiem či muzikálový Most přes minulost. S dovolením slávnej slovenskej interpretky Lucie rada pridáva na záver aj jedno prekvapenie pre svoje milované slovenské publikum.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Lucie Bílá patrí v Čechách a na Slovensku k najpopulárnejším speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania. Medzi muzikály, v ktorých hrala a spievala, patria Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atď.

Vydala rad sólových albumov a piesne ako Láska je láska, Trouba či eSeMeS, ktoré pozná takmer každý. Zažiarila aj vo filmoch, ako sú napr. Princezna ze mlejna, Král Ubu alebo Čas dluhů. Za svoj najväčší doterajší úspech považuje dve vystúpenia na festivale Pražská jar 98.

Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení - televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a ďalších.

Vstupné: od 69€ / 119€

 
 

Odporúčame

film

Sedliaci

Po celosvetovom úspechu filmu „S láskou Vincent“ sa režisérska dvojica DK a Hugh Welchman zamerala na jedno z najvýznamnejších...Viac
Kino Nostalgia / Kino Lumière / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
kurz / workshop

Múzejná dielňa

30.11.2023 - 13.12.2023 / Múzeum dopravy
KIDSTOWN odporúčame!
divadlo

Divadlo SkRAT: Mono Fričová / Burgr / Chalmovský

Št 7.12.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
divadlo

Debris Company: Hunger

St 20.12.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!