koncert

Lucie Bílá

Lucie Bílá s kapelou Petra Maláska divákom predvedie skladby naprieč svojim repertoárom – od aktuálnych noviniek až po najväčšie hity svojej kariéry. Počas koncertu zaznejú napr. skladby ako sú Láska je láska, Zpíváš mi requiem či muzikálový Most přes minulost. S dovolením slávnej slovenskej interpretky Lucie rada pridáva na záver aj jedno prekvapenie pre svoje milované slovenské publikum.
odporúčame!
25.06.2023, Ne

Lucie Bílá patrí v Čechách a na Slovensku k najpopulárnejším speváckym osobnostiam so širokým spektrom svojho zamerania. Medzi muzikály, v ktorých hrala a spievala, patria Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atď.

Vydala rad sólových albumov a piesne ako Láska je láska, Trouba či eSeMeS, ktoré pozná takmer každý. Zažiarila aj vo filmoch, ako sú napr. Princezna ze mlejna, Král Ubu alebo Čas dluhů. Za svoj najväčší doterajší úspech považuje dve vystúpenia na festivale Pražská jar 98.

Je držiteľkou mnohých prestížnych ocenení - televíznych cien TýTý, Českého slávika, Cien akadémie populárnej hudby a ďalších.

Vstupné: od 69€ / 119€

 
 

Odporúčame

divadlo

Nebojsa

Rozprávka o tom, ako Maruška a Nebojsa stretli nielen dvanásť mesiačikov.Viac
St 15.2.2023 / Slovenské národné divadlo - Činohra
KIDSTOWN odporúčame!
divadlo

Zle strážené dievča

10.2.2023 - 18.2.2023 / Slovenské národné divadlo - Balet
odporúčame!
divadlo

Vojna a mier

So 25.2.2023 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
film

Tár

Ne 26.2.2023 / Kino Pezinok
odporúčame!