koncert

Longital, OK Bonnie (FR)

Do festivalu Cherchez La Femme sa zapojí aj KC Dunaj. Longital zahrajú svoj špeciálny akustický program s vibrafonistom Daliborom Kociánom. Predkapelou je francúzska indie skupina OK Bonnie.

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Bratislavská hudobná a životná dvojica Shina a Daniel Salontay sa vo svojom hudobnom projekte Longital v posledných rokoch venovala hlavne netradičnému prepájaniu pesničiek a elektroniky. V koncertnom programe Muzika Akustika Tour 2013 však predstaví nový akustický program s tretím členom, vibrafonistom a klaviristom Daliborom Kociánom.

Longital tvoria hudbu, ktorá má srdce, energiu, je zrozumiteľná pre široké publikum a zároveň uspokojí náročného jazzového či alternatívneho poslucháča. Kombinácia ženského a mužského vokálu, poetické texty, progresívne gitarové umenie, hra na gitare a base sláčikom, zostava rozšírená o vibrafón, klavír a imaginatívna VJ projekcia na veľké plátno.

OK Bonnie je predovšetkým speváčka a gitaristka Justine Bonneville a skladateľ Benjamin Rippert. Doplňujú ich gitarista, bubeník a basgitarista. Na konte majú debutový album „Tales of Kleptomaniac“, o ktorom sa pochvaľne vyjadril aj Laurent Garnier.

Kúpte si vstupenky za 8€ cez Citylife.sk

Pozrite si kompletný program festivalu Cherchez La Femme.

Odporúčame

film

Duna: Časť druhá

Epická sága pokračuje a oceňovaný režisér Denis Villeneuve prichádza s ďalšou kapitolou kultového sci-fi románu „Duna“ Franka...Viac
Kino Nostalgia / Kino Mier Senec / Cinema City Aupark / Cinema City Vivo / Cinema City Eurovea / Cinemax Bory...
odporúčame!
party

Cliwax: Tsukuyomi (GE) + Nina Farrina + Madeleine + 3ever

So 24.2.2024 / WAX2
odporúčame!
výstava

Dominik Pirháč
 - Uzatvorenie priestoru

15.2.2024 - 31.3.2024 / Galéria NOVA
odporúčame!
film

Kristove roky

Tragikomická výpoveď o potrebe konečného rozhodnutia človeka na životnej križovatke v réžii Juraja Jakubiska.Viac
So 24.2.2024 / Kino Lumière
odporúčame!