koncert

Le Payaco - vypredané

Skupina Le Payaco vydala v týchto dňoch svoj siedmy štúdiový album s názvom „Vidíme sa“. Pri tejto príležitosti kapela pripravila niekoľko vystúpení vo vybraných slovenských mestách a predstaví sa s novým koncertným klubovým programom.
Táto akcia sa konala v minulosti

Tieto unikátne koncerty si určite netreba nechať ujsť, nakoľko ich program bude obsahovať skladby zo všetkých období trvania skupiny doplnené o skladby z nového albumu.

Kapelu založili v roku 1996 štyria kamaráti a spolužiaci. V Bratislave sa Le Payaco rýchlo stali jednou z najvyhľadávanejších kapiel a postupne aj pravidelnými účinkujúcimi a headlinermi na najväčších slovenských festivaloch.

Vydali sedem albumov a niekoľko veľmi úspešných singlov. Pesničky ako Sadni si mi na kolená, Ochorel som smútkom belasým, alebo Dobrý večer priatelia doslova zľudoveli.

Šiesty album Pohybliví v nehybnom zaznamenal v Čechách aj na Slovensku veľký úspech (Cena Anděl 2021/Slovenský album roka a Radiohead Awards 2021/ Album roka). V súčasnosti kapela vydala v poradí siedmy štúdiový album Vidíme sa.

Vstupné: 
koncert 7.12. - vypredané
koncert 8.12. - predpredaj 18€

 
 

Odporúčame

film

Vrahovia mesiaca kvetov

Neuveriteľný príbeh podľa skutočných udalostí o bohatých Indiánoch, nekonečnej ľudskej chamtivosti, vlne hrozných zločinov, ktoré...Viac
Kino Lumière / Artkino Za zrkadlom
odporúčame!
divadlo

Nu Dance Fest 2024

19. ročník festivalu súčasného tanca a pohybového divadla. Primárnym zámerom festivalu bolo od počiatku prezentovať tvorbu...Viac
10.4.2024 - 14.4.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
koncert

Folk & Bass Orchestra a Ženy z Muzičky: koncert a krst EP vinylu

Folk&Bass Orchestra a Ženy z Muzičky vydali nedávno spoločné EP, ktorého fyzickú podobu - vinyl - uvedú do života práve na...Viac
So 2.3.2024 / .klub pod lampou
odporúčame!
letný festival

Slovenské alternatívne leto 2024

19.7.2024 - 21.7.2024 / Námestie gen.M.R.Štefánika, Brezno
odporúčame!