koncert

Katarína Máliková / Victoria Hanna

Dve fantastické speváčky v MMC: Victoria Hanna a Katarína Máliková. Nenechajte si ujsť toto netradičné spojenie.
Táto akcia sa konala v minulosti

Keď ju v apríli 2016 ohlasovali ako účinkujúcu na festivale Colours of Ostrava, písali o nej ako o “jednom z najlepšie strážených hudobných tajomstiev Izraela”. Kariéra excentrickej speváčky a hudobníčky Victorie Hanna sa odvtedy ďalej rozvíjala, pred dvoma rokmi vydala debutový album a ten príde predstaviť aj na Slovensko. V rámci koncertnej série Dobrý výber sa predvedie v Majestic Music Clube (MMC) v Bratislave.

Victoria Hanna - Rodáčka z Jeruzalema zaujala v roku 2015 skladbou Aleph Bet, ktorá sa stala virálnou na YouTube a dodnes má viac než 1,8 milióna pozretí. Jej ďalší hit – 22 letters – zase onálepkovali ako kabalistický rap. Vyštudovaná herečka a matka troch detí vo svojej tvorbe kombinuje židovský mysticizmus, dadaistický surrealizmus a ostrý feminizmus. Victoriu Hanna je naozaj vidieť a počuť, čoho dôkazom je aj to, že prestížny magazine Forbes ju zaradil medzi najvplyvnejšie ženy Izreaela.

V ten istý večer sa na pódiu MMC objaví jeden z najzaujímavejších zjavov slovenskej scény – muzikantka Katarína Máliková. Speváčka sa teda vráti na miesto, kde len koncom novembra uviedla do života svoj ospevovaný druhý album Postalgia. Ten je horúcim kandidátom na Album roka na blížiacich sa Radio_Head Awards Rádia_FM.

--------

Vstupenky na tento výnimočný večer sa už predávajú v sieti Tootoot za 12 eur. Po vypredaní prvej série sa cena zvýši na 15 eur a neskôr na 17 eur. Miesta na sedenie sú za 19 eur.


Odporúčame

divadlo

Muži sa minuli (Dáša, Rút & Sisa) (divadlo GUnaGU)

Čierna komédia o manželstve. V hre je všeličo naopak – Viktor Horján, Martin Meľo a Martin Hronský hrajú tri ženy a všetkých...Viac
Št 17.9.2020 / GUnaGU
odporúčame!
festival

Sensorium 2020

28.8.2020 - 30.8.2020 / Bratislava
odporúčame!
festival

Noc výskumníkov 2020

14. ročník najväčšieho festivalu vedy Európska noc výskumníkov sa uskutoční 27.11.2019 aj v Bratislave. Festivalu vám prinesie...Viac
27.11.2020 - 27.11.2020 / Stará tržnica
odporúčame!
trh / gastro

Trh starožitností Červený Kameň

8.8.2020 - 3.10.2020 / Hrad Červený Kameň
odporúčame!