koncert

Jana Gavačová trio

Na koncerte zaznie jazz, brazílska bossanova aj francúzsky šansón.

Táto akcia sa konala v minulosti

Jana Gavačová - spev
Ľuboš Brtáň - gitara
Martin Kapusník - kontrabas

Ľuboš Brtáň vyštudoval jazzovú gitaru na Kunst Universität Graz, koncertoval s mnohými medzinárodnými zoskupeniami v Taliansku, Grécku, Bosne Herzegovine, Chorvátsku, Francúzsku, Rakúsku, Česku a na Slovensku.

Na súťaži Jazz Fruit v Prahe získal ocenenie najlepší sólista súťaže.

Jana Gavačová už štvrtý rok organizuje obľúbený projekt Džez v príbehoch / Noci s ikonami džezu, spolupracuje s poprednými hudobníkmi domácej jazzovej scény. Mohli ste ju vidieť na pódiu mladych talentov BJD 2014, na klubovych podiach, na koncerte podporenom Radiom Devin a Portalom Jazz.sk v ramci finale sutaze Jazz Start-Up, alebo ako herečku v populárnych TV seriáloch, filmoch Bratislavafilm, Rozum a cit, či na doskách SND v kultovom predstavení Tančiareň.

Martin Kapusník sa po ukončení štúdia jazzového kontrabasu na VOŠ Jaroslava Ježka v Prahe a vrátil na bratislavkú scénu so skúsenosťami z festivalových aj klubových pódií a zahraničných koncertov. Významné koncerty a festivaly - Jazz Fest Brno, Bohemia Jazzfest, Jazz na Hradě, Agharta Jazzfestival, Jazz Goes To Town, Jazzinec (Trutnov), Boskovice Jazzfest, Colours of Ostrava, Fléda (Brno), JazzDock, Rudolfinum (Praha), Blue Note ( Nové Mesto nad Váhom), Vinnitsa Jazzfest (Ukraina), Chisinev Ethno-Jazz festival (Moldavsko), Perm Jazzfest (Rusko), Afion Jazzfest (Turecko), Rzeszów Carpathia Festival (Poľsko), BJD 2014 (Michal Motýľ Tentet).

Odporúčame

film

Filmový festival Cinematik 2022

13.9.2022 - 18.9.2022 / Piešťany
odporúčame!
divadlo

Kým prídu Stouni...

Št 30.6.2022 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
festival

Staromestské kultúrne leto 2022

Mestská časť Bratislava-Staré mesto pre vás počas letných prázdnin opäť organizuje hudobné, divadelné a iné voľnočasové aktivity...Viac
28.6.2022 - 31.7.2022 / Bratislava
odporúčame!
prednáška / diskusia

Kultúra a tradície Rómov na Slovensku

Ut 28.6.2022 / Letná čitáreň Medická záhrada
odporúčame!