koncert
divadlo
iná akcia

Hodový piknik vo Vodárenskej záhrade

Nová koncepcia Karloveských hodov. Tradičné masové podujatie nahradia drobné kultúrne a športové komunitné podujatia počas všetkých septembrových víkendov. 

Táto akcia sa konala v minulosti

Program:

15.00 h Divadlo pod hríbikom: Poprepletko, 45 min
Slovné "prekrúcačky" a milé popletené zážitky, ktoré nakoniec prinesú hlavnému hrdinovi nielen vysnívané šťastie, ale aj srdce princeznej. Putovné drevené divadlo. v ktorom marionety zahrajú rozprávku aj príbeh, tak ako sa hrávali za starých čias.

16.00 h Braňo Jobus deťom, 45 min.
Spevák, hudobník a spisovateľ z Vrbového, známy predovšetkým pre svoje hudobné projekty Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťazi nám príde predstaviť svoju tvorbu pre deti ale aj dospelých. zároveň odohrať výber pesničiek zo svojich kníh. Predstaví svoje už známe postavy Komisára Mrodgeho alebo Muflóna Ancijáša ale aj svoje ďalšie novinky. Predstaví ich v príbehoch ale aj v piesňach.

17.00 h JANAIS, koncert, 60 min
Piesne speváčky a skladateľky Janais sú známe žánrovou a jazykovou pestrosťou, neošúchanou poetikou a chytľavými melódiami známymi z rozhlasového éteru. V sprievode klavíra, gitary a perkusií zaznejú okrem speváčkiných autorských piesní aj francúzske šansóny a folklórne piesne v originálnych úpravách. Janais nahrala 4 hudobné albumy a za album Vianočná Janais získala zlatú platňu.

Sprievodné podujatia
15.00 - 17.00 h - tvorivé dielne, maľovanie na tvár

Prineste si so sebou deku a jedlo.

V prípade nepriaznivého počasia sa outdoorové podujatia neuskutočnia. Zmena programu vyhradená.
Vstup voľný. Dodržujte momentálne epidemiologické opatrenia.
Viac info: +421 940 634 126

Odporúčame

party

Nočná w/ Schwefelgelb

Pi 19.11.2021 / Nová Cvernovka
odporúčame!
festival

Mesiac fotografie 2021

2.11.2021 - 30.11.2021 / Bratislava
odporúčame!
prednáška / diskusia

Bratislava a víno v minulosti

Bolo vinohradníctvo pre Bratislavu skutočne také významné ako sa traduje? Alebo je to len marketingová snaha vinárov dať svojim...Viac
Št 28.10.2021 / Múzeum vinohradníctva MMB
odporúčame!
koncert

Bratislavské Jazzové Dni Slovenská sporiteľna 2021

BJD - Bratislavské Jazzové Dni Slovenská sporiteľňa budú na novom mieste - v Refinery Gallery. Tradične trojdňový festival sa...Viac
22.10.2021 - 24.10.2021 / Refinery Gallery
odporúčame!