koncert

Greatest Hits (AU) + Meowlau x Val

Po hlavnom stage-i na Pohode 2022, na hlavný stage Novej Cvernovky 2022! Austrálsko-britská kapela Greatest Hits. Sunshine pop? 70's groove? Neo-Psychedelic? Žánrovo to je rozhodne kopa slnka s návalmi tanečnej energie. 
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Kapela vznikla na severe Anglicka, keď sa austrálsky umelec Ryan Cooper spojil s kamošmi z rôznych kútov sveta s jednoduchým zámerom, spraviť niečo, čo ma groove. Pre problémy s vízami sa napokon cez USA vrátil domov a dnes hrá kapela v zostave Ryan Cooper, Chelsea Foley a Henry Chatham. Ich hudba je o tom, ako sa vyrovnať s ťažkosťami s ľahkosťou. Ryan vraví: „Chceme sa smiať aj na našich neistotách, hovoriť o problémoch a pritom sa dobre zabaviť!“ 

Vstupné 10€

Support: Meowlau x Val

Drumnbass&pop projekt Meowlau x Val vystrelil na domácej scéne vďaka debutovému EP Nevermind vo februári roku 2022. Výrazným atribútom projektu je spojenie dvoch ženských interpretiek - o elektronickú produkciu sa stará Laura Jašková (Meowlau) a pesničkami zaznieva nezameniteľný hlas Valentiny Vlkovej (Val).

Nedávno zaznamenaným úspechom je taktiež ambasádorstvo Spotify playlistu Equal CZ&SK, ktorý podporuje a zviditeľňuje ženy v hudobnom priemysle. Vďaka tomu sa Meowlau x Val objavili aj na billboarde na newyorskom Times Square!

Ak zvykneš na koncertoch stáť a počúvať, zabudni, že to tak bude aj v tomto prípade. Či chceš, či nie, zmes silných atmosfér v kombinácii s energickými drumnbass&pop beatmi ťa prosto stáť nenechajú. Ženské duo dopĺňa majster live dramáčových beatov, Martin Miklis.

Odporúčame

trh / gastro

Malý vianočný trh

Ne 4.12.2022 / Horáreň - Horský park
odporúčame!
výstava

Martin Munkácsi (HU) - Fotografie vytvorené pohybom a dynamikou

4.11.2022 - 30.11.2022 / Maďarský inštitút v Bratislave
odporúčame!
koncert

KKR na Pink Whale: Rentip, Lyrik H & Luboš Ežo Ambrozai

Št 15.12.2022 / Pink Whale
odporúčame!
koncert

DakhaBrakha (UA)

So 3.12.2022 / Majestic music club
odporúčame!