koncert

A.M.O. 20 rokov + hostia

Koncert pri príležitosti 20 rokov od vzniku kapely A.M.O., na ktorom odoznejú všetky najznámejšie skladby, a ktorý podporia hostia, ktorí s chalanmi spolupracovali počas ich kariéry. Zažime spolu spomienky na zlatú éru rapu v Bratislave a na Slovensku 2003 - 2023.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Kapela AMO zreje ako víno a „šlape“ ako káva aj po 20 rokoch! Prináša novú skladbu s klipom a veľkolepý koncert. 

Viktor Hazard, Moe a Opak je trojica mien tvoriaca dnes už legendárne zoskupenie A.M.O., ktoré tento rok oslavuje 20 rokov od svojho vzniku. Pri tejto príležitosti sa chalani stretli a rozhodli sa svojim fanúšikom urobiť radosť a usporiadať jedinečný koncert na oslavu tohto výročia. Na jeseň 24. 11. 2023 pripravujú veľkú show v bratislavskom klube MMC tak, ako si na nich scéna pamätá.

19:00 DJ Metys

20:00 support GR Team

20:30 - 22:30 A.M.O.

na mieste sa budú predávať aj čerstvé výlisky 2LP A.M.O. Original a limitovaný merch.

„Snažíme sa priniesť ľudom zážitok tých silných rokov, keď podľa nás rap na Slovenku zažíval zlatú éru a keď sme hrávali koncerty práve v MMC a boli legendárne, plný klub, zábava... Proste paráda. Chceme na jeden večer priniesť túto atmosféru späť,“ spresňuje Opak.

Kapela pripravuje špeciálny koncert, večer podporí množstvo hostí, ktorí s chalanmi spolupracovali posledných 20 rokov, a taktiež počas večera fanúšikovia uvidia dosiaľ nepublikované zábery z Jamajky, kde natáčali svoj klip Pre vlastných feat. Pad Anthony (2007).

Aby toho nebolo málo, skupina prináša aj novú skladbu „Podaj mi ruku“, podporenú príjemným vizuálom z dielne režiséra Pierra „Lexisa“ Faboa.

„Plán bol urobiť koncert pre fanúšikov, no energia a atmosféra medzi nami boli také príjemné, že sme sa rozhodli urobiť aj skladbu. Hudobný námet na pesničku som mal už istý čas pripravený, no chcel som ho použiť na niečo naozaj extra špeciálne. A tým bolo práve A.M.O. Klip bol následne jasná vec...“ zdôvodňuje výber tejto skladby producent a DJ Viktor Hazard.

„Téma skladby nám pripadala vhodná a aktuálna. V čase, keď je spoločnosť pod tlakom, cítiť veľa hnevu, sme pokladali za dôležité pripomenúť, že sme všetci na jednej lodi. Mali by sme ako spoločnosť držať spolu a myslieť na to, že vždy je dobrý nápad sa nadýchnuť a skúsiť spolu hovoriť – a to napriek nezhodám. Ticho totiž môže vyplniť niekto, kto nebude práve myslieť na nás a našu budúcnosť tak, ako by sme si predstavovali,“ dopĺňa Moe.

Keďže jeseň je ďaleko a skupina chce svoje narodeniny osláviť s čo najväčším počtom ľudí, môžete ju počas leta vidieť aj na festivaloch. „Náš plán bol dať možnosť vidieť našu show čo najviac ľudom, a tak sme sa rozhodli dať v lete ešte dva špeciálne koncerty. Pohoda je prestížny festival a navštevuje ho mnoho ľudí z celého Slovenska, takže je to príležitosť vidieť nás aj pre ľudí, ktorí sa do Bratislavy len tak nedostanú. Uprising Festival bola ďalšia jasná voľba, boli sme pri zrode tohto festivalu osobne a patrí k našim obľúbeným akciám,“ spresňuje Opak výber koncertov v lete.

Vstupné: predpredaj 18€

 

 

Odporúčame

festival

Viac ako sused - Týždeň maďarskej kultúry v Bratislave 2024

Od 10. do 16. júna sa už po desiatykrát koná kultúrny festival Viac ako sused – Týždeň maďarskej kultúry v Bratislave, ktorý...Viac
10.6.2024 - 16.6.2024 / Bratislava
odporúčame!
koncert

La Fanfarria del Capitán (ARG)

Argentínska formácia La Fanfarria del Capitán zavíta s posledným albumom El Cantomanto v posledný júlový deň na palubu lode Pink...Viac
Ne 30.6.2024 / Pink Whale
odporúčame!
letný festival

Punkáči deťom 2024

13.ročník hudobno-spoločenského letného festivalu, ktorého hlavným motívom je benefícia. Každým rokom sa časť tržieb zo vstupného...Viac
29.8.2024 - 31.8.2024 / Camping Rybníky, Opatovce
odporúčame!
iná akcia

Bratislavské mineralogické dni

So 19.10.2024 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!