koncert
party

God & Eve + Katarzia + Stroon DJ set

V parku Novej Cvernovky vystúpi Katarzia! Ako predskokan si pod Palmou zahrá kapela God & Eve. O afterparty na bare sa postará Stroon DJ set.

Táto akcia sa konala v minulosti

Katarzia odohrá piesne z jej posledných troch albumov, a jemne predstaví aj ten nový. Spolu so špeciálnym svetelným dizajnom od Terezy Bartůňkovej a choreografiami Kristíny Tukan vás tento hudobno-vizuálny zážitok vtiahne do kolektívneho vedomia (možno aj nevedomia) príznačného pre posledné mesiace.

God & Eve je žánrovo pestrý hudobný projekt s prvkami art popu, jazzu, či psychedélie. Živé hudobné nástroje, doplní elektronika aj bohaté vokály.

Dalibor Kocián a.k.a. Stroon sa predstaví s eklektickým DJ setom, v ktorom strieda súčasnú aj staršiu elektroniku s inými žánrami.

Vstupné
15€ predpredaj
18€ na mieste

Leto pod Palmou je séria podujatí v parku Novej Cvernovky, ktorá počas letných mesiacov hostí živú hudbu, letné kino, divadlo, tanec aj diskusie.

Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom. V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.
Pri organizovaní podujatia sa riadime aktuálnymi nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva SR.

Vstupenky na Goout.net

Odporúčame

film

Duna: Časť prvá

Veľkolepé sci-fi dobrodružstvo na motívy kultového románu Franka Herberta. Obnovená premiéra prvej časti výpravného filmu Duna,...Viac
Cinemax Bory Mall / Cinema City Eurovea
odporúčame!
divadlo

Varím a verím

29.2.2024 - 28.3.2024 / GUnaGU
odporúčame!
koncert

Mikrozvuk 41: Les Halles (FR) + Roy Werner / G.S. Sultan (USA)

Ďalší zo série koncertov Mikrozvuk v petržalskom LOMe. Tentokrát sa môžete tešiť na francúzsky ambient v podaní Les Halles a...Viac
Pi 8.3.2024 / LOM, Mlynarovičova 5
odporúčame!
výstava

Milan Bočkay: Medzi kameňom a sochou

(alebo nové je to, na čo sme stihli zabudnúť) „Madame, nové je to, na čo sme stihli zabudnúť.“ Tento výrok, pripisovaný modistke...Viac
19.1.2024 - 23.2.2024 / Galéria Čin Čin
odporúčame!