koncert

Everlast /USA

Americký raper a pesničkár Everlast z House Of Pain vystúpi prvýkrát v našom meste!

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Everlast mieri na Slovensko! Vystúpi u nás po prvý raz. Multitalent, ktorý sa venuje rôznym hudobným žánrom vrátane hip hopu, rocku a blues, predvedie svoju šou v klube Ateliér Babylon v Bratislave. Gitarista,  spevák a textár zahrá so svojou kapelou klubový koncert  a ponúkne prierez jeho diskografiou v piatok 21. septembra 2018.

Bratislava už čoskoro zažije výnimočný koncert! Vystúpi tu americký hudobník Everlast,  vlastným menom Erik Francis Schrody, ktorý má skutočne široký žánrový záber. Jeho začiatky a prvé úspechy pochádzajú z obdobia 90-tych rokov,  keď pôsobil ako raper a hlavný spevák skupiny House of Pain. Vyprodukoval s ňou večný a celosvetový hit „Jump Around“, ktorý dodnes elektrizuje a nabíja partychtivých nadšencov. Neskôr mu priniesla  úspech sólo dráha v podobe ocenia Grammy za spoluprácu v piesni “Put Your Lights On“ z albumu Supernaturals od  Carlosa Santanu.

„Na Bratislavu sa už veľmi teším, pretože som u vás ešte nevystupoval. Hral som ale v susednom Česku, myslím, že máte podobné nátury a verím, že atmosféra u vás bude rovnako skvelá,“ uviedol Everlast.

Spevák, gitarista, pesničkár a hudobný skladateľ vydal počas svojej kariéry 7 sólových albumov a žánrovo sa radí medzi fúziu blues a rocku so špecifickým  vokálnym prejavom  s prvkami svojského alternatívneho hip hopu. Nadaný hudobník so svojim charizmatickým a mužným prejavom a prepracovanou tvorbou priťahuje široké  spektrum fanúšikov, k čomu prispieva aj vplyv na jeho produkciu od kapiel ako Beastie Boys, Cypress Hill, Ice-T, Gang Starr, Johnny Cash, Bob Dylan, Tom Petty, The Rolling Stones, Bruce Springsteen, Neil Young, and Run–D.M.C. Medzi jeho najväčšie hity patria piesne "What It's Like", "White Trash Beautiful", "ENDS", či “I get by“.

„Sme veľmi radi, že sa nám konečne podarilo zorganizovať koncert tohto skvelého hudobníka aj v Bratislave. Slovenskému publiku  v Ateliéri Babylon  predvedie s partičkou skvelých hudobníkov predstavenie pozostávajúce z dvoch častí.  Časť koncertu sa ponesie v znení  pripomenutia jeho najúspešnejšieho  albumu  WHITEY FORD SINGS the BLUES, s  ktorým oslavuje 20-ty výročie vydania.  V druhej fáze koncertu odznie mix piesní od House of Pain a Everlast, staré aj nové  vrátane  nového albumu WHITEY FORD’S HOUSE OF PAIN,“ upresnil Petr Duben zo spoločnosti Czechoslovak Music Factory, ktorá tento koncert prináša.

--------

Vstupné:
Plocha: 29 € 
Balkón: 44 €


 

Odporúčame

výstava

Marek Ormandík / Múr Marekov

Kristovia alebo teroristi v záchranných kolesách? Marek Ormandík vystaví v Danubiane utečencov.Viac
20.1.2019 - 10.3.2019 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!
koncert

Kælan Mikla (IS) & Some Ember

Vo februári do Bratislavy zavíta islandské trio Kælan Mikla.Viac
Po 25.2.2019 / Kulturák
odporúčame!
film

Niekto to rád zahalené

Armand a Leila, študenti politológie, sú mladý pár. Majú v úmysle odísť do New Yorku a absolvovať tam v OSN stáž na konci štúdia.Viac
Ut 26.2.2019 / Kino Film Europe
odporúčame!
standup / talkshow

Bratislavský kaviár na február

Glosátorská show naservíruje dianie za uplynulý mesiac v humoristickom náleve najvyššej akosti.Viac
St 27.2.2019 / Dunaj˜
odporúčame!