koncert
party

Dub FX (AUS)

Dub FX, austrálsky hudobník, pouličný umelec a sociálny aktivista, ohlasuje svoje pätnáste európske turné na podporu veľmi očakávaného nového album „Infinite Reflection“.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Dub FX

Dub FX so svojou unikátnou zmesou živého loopingu, beatboxu a špičkovej produkcie, získal celosvetové uznanie za propagáciu pozitivity, jednoty a sociálneho povedomia prostredníctvom svojich odlišných a silných textov. Vydanie jeho nadchádzajúceho albumu „Infinite Reflection“, ktorý je oslavou oduševnelého zvuku, mocných beatov a odkazov kladného myslenia, je naplánované na august 2023.

“Festivaly sú super, ale krátke… V kluboch môžem natiahnuť setlist a zobrať ľudí na ozajstnú cestu! Neviem sa dočkať.” vraví Dub FX.

Na tomto turné vystúpi v niekoľkých ikonických európskych kluboch a sľubuje vysokoenergické a pohlcujúce vystúpenia, ktoré prenesú fanúšikov do inej dimenzie.

Dub FX, vlastným menom Ben Stanford, začínal ako pouličný muzikant a na jeho prejave to je stále cítiť. Množstvo zvukových podkladov vytvára vlastným hlasom, zaradiť ho do konkrétneho žánru nie je jednoduché. V tvorbe spája dubstep, hip-hop, reggae aj drum and bass. Medzi jeho najväčšie hity určite patria pesničky Love Someone a Love Me or Not.

Vstupné: predpredaj 28,60€

 

Odporúčame

film

Dokonalé dni

Legendárny režisér Wim Wenders sa triumfálne vracia s poetickým filmom o hľadaní krásy v zdanlivých maličkostiach.Viac
Kino Mladosť / Kino Lumière
odporúčame!
vážna hudba

Vengerov & Osetinskaya

„Keď sa dotknem nástroja, je tam úplne všetko. Akoby sa spojili dva magnety: ja a hudba,“ povedal v jednom z rozhovorov Maxim...Viac
Št 11.7.2024 / Veľký evanjelický kostol
odporúčame!
film

Máme prachy!

Je pravdepodobnejšie, že Vás zasiahne meteorit ako to, že vyhráte v lotérii. Ale pre pár šťastlivcov sa splnený sen rýchlo zmení...Viac
Kino Film Europe / Cinema City Eurovea / SĽUK / Kino Záhoran / Kino Mladosť / Kino Mier Modra / Kino Lúky...
odporúčame!
koncert

Nina Kohout na hrade Červený Kameň

So 1.6.2024 / Hrad Červený Kameň
od vás odporúčame!