koncert

Chinaski

Po dlhej dobe sa skupina Chinaski vracia za svojimi fanúšikmi na Slovensko. Pandémia spôsobila, že od posledných koncertov uplynuli už skoro tri roky a ako hovorí spevák Michal Malátný: “Slovenskí fanúšikovia a pulzujúca atmosféra nám veľmi chýba. Už teraz sa veľmi tešíme do Bratislavy a sľubujeme, že zahráme to najlepšie čo vieme!”
Táto akcia sa konala v minulosti

Na jedenástich štúdiových albumov, ktoré kapela doteraz vydala, sa nachádzajú megahity ako Tabáček, Zadarmo či Klára. Ostatný album Chinaski „Není na co čekať“ sa výborne ujal medzi fanúšikmi a kapela patrí aj vďaka nemu medzi najžiadanejšie koncertné a festivalové kapely.

Skupina aktuálne pracuje na novom albume a do kín chystá dokument, ktorý natáčali posledných šesť rokov. Aktuálne sa však tešia na pódia s prierezom toho najlepšieho, ale aj nových vecí z posledného albumu nazvaného 11, z ktorého sa v slovenských rádiách presadili napríklad piesne Kapradí či Láska a data.

Vstupné 27€

 

Odporúčame

koncert

Next 2023: festival súčasnej hudby

29.11.2023 - 3.12.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
koncert

Kontravoid (USA) + Kris Baha (DE)

Dark pop a EBM majstri Kontravoid a Kris Baha spoja svoje sily na spoločnom turné a svoj charakteristický zvuk prinesú aj do...Viac
So 11.11.2023 / Nová Cvernovka
odporúčame!
film

Veľký kaňon

Kino Kultúrka Stupava / Kino Nostalgia
odporúčame!
festival

BHS / Bratislavské hudobné slávnosti 2023

22.9.2023 - 8.10.2023 / Slovenská filharmónia
odporúčame!