koncert

Chinaski

Po dlhej dobe sa skupina Chinaski vracia za svojimi fanúšikmi na Slovensko. Pandémia spôsobila, že od posledných koncertov uplynuli už skoro tri roky a ako hovorí spevák Michal Malátný: “Slovenskí fanúšikovia a pulzujúca atmosféra nám veľmi chýba. Už teraz sa veľmi tešíme do Bratislavy a sľubujeme, že zahráme to najlepšie čo vieme!”
Táto akcia sa konala v minulosti

Na jedenástich štúdiových albumov, ktoré kapela doteraz vydala, sa nachádzajú megahity ako Tabáček, Zadarmo či Klára. Ostatný album Chinaski „Není na co čekať“ sa výborne ujal medzi fanúšikmi a kapela patrí aj vďaka nemu medzi najžiadanejšie koncertné a festivalové kapely.

Skupina aktuálne pracuje na novom albume a do kín chystá dokument, ktorý natáčali posledných šesť rokov. Aktuálne sa však tešia na pódia s prierezom toho najlepšieho, ale aj nových vecí z posledného albumu nazvaného 11, z ktorého sa v slovenských rádiách presadili napríklad piesne Kapradí či Láska a data.

Vstupné 27€

 

Odporúčame

koncert

Valentina Magaletti (IT/UK)

Pi 19.4.2024 / PAKT kultúrne centrum
odporúčame!
divadlo

Slúžky

Jean Genet: Slúžky. Čierna komédia a moderná klasika, ktorá skúma témy podriadenosti, identity a moci fantázie. Divadlo bez masky...Viac
23.3.2024 - 23.4.2024 / V-klub (Véčko)
od vás odporúčame!
výstava

Péefka nielen ako pozdrav

Prezentácia novoročných pozdravov zo zbierky Mariána Mudrocha (1945 – 2019) predstavuje veľkú tému a fenomén umenia. Poskytuje...Viac
5.12.2023 - 1.3.2024 / Galéria Slovenského rozhlasu
odporúčame!
koncert

Princess Diana Of Wales (UK) + Sunk Heaven (USA) + Lénok

Trojkoncert experimentálnych projektov z Londýna, New Yorku a Slovenska.Viac
St 15.5.2024 / T3 - kultúrny prostriedok
odporúčame!