koncert

Čechomor

Urobte si radosť a oslávte spolu s Čechomorom 33 rokov na hudobnej scéne! Na Čechomor Kooperativa tour - 33 radostí života si budete môcť vypočuť pesničky z novo vydanej dosky, ako je napríklad Pijácká, ale aj známe hity. Koncerty budú nadväzovať na úspešné akustické turné, ktoré sa konalo minulý rok.

Táto akcia sa konala v minulosti

Čechomor je česko-moravská hudobná skupina pôsobiaca na hudobnej scéne cez 30 rokov. Skupina koncertovala po celom svete vrátane Európy, Ruska, Číny, Severnej Ameriky a iných krajín. Na svojom účte má vyše 20 albumov a významných spoluprác. 

Vstupenky za 20€

"Aj napriek všetkým vládnym opatreniam sme si leto 2020 užili a veríme, že tento rok to bude ešte lepšie. Budeme sa na Vás tešiť! " odkazujú za celú kapelu František a Karel.

Na koncertoch bude možné podporiť Pomocné tlapky, s ktorými Čechomor dlhodobo spolupracuje a pomáha vychovať asistenčné psy invalidným občanom.

Kapacita areálu a bezpečnostné a hygienické pravidlá budú prispôsobené aktuálne platným pravidlám stanoveným podľa nariadení Regionálneho úradu verejného zdravotníctva.

Cena vstupeniek sa bude postupne zvyšovať.

Bez nároku na zľavu 

Každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek 

 

Odporúčame

divadlo

Divadlo SkRAT: Unavená žiadosť

2.2.2023 - 16.2.2023 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
film

Scandi (prehliadka súčasných severských filmov)

Koniec januára bude už tradične patriť severským krajinám a ich nezameniteľnej kinematografii. Od 24. 1. do 31. 1. bude deviaty...Viac
24.1.2023 - 31.1.2023 / Bratislava
odporúčame!
divadlo

Láskavé bohyne

Fiktívne memoáre vzdelaného a kultivovaného dôstojníka SS, ktoré sa nielen vo Francúzsku stali kultúrnou udalosťou (Goncourtova...Viac
St 1.2.2023 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
divadlo

Generácia Z- Fantomas

Ut 28.2.2023 / DPOH
odporúčame!