iná akcia
prednáška / diskusia

Čaj o piatej. Stratené generácie

SNM-Múzeum Červený Kameň vás pozýva na výnimočné podujatie, ktoré kombinuje históriu, umenie a chuťové potešenie v nádherných priestoroch hradu Červený Kameň. V spoločnosti kurátora múzea, Jozefa Tihányiho, sa stretneme pri šálke čaju a budeme sa rozprávať o sérii empírových portrétov rodu Pálffy.
Táto akcia sa konala v minulosti

Stretáva sa v nedeľu 15. júna 2025 o 17.00 hod. na hradnom nádvorí.

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť preniknúť na miesta, kam by ste sa za iných okolností nedostali a spoznať históriu ako nikdy predtým. Okrem zaujímavých faktov sa môžete tešiť aj na dobovú hudbu a neodolateľné čajové špeciality, ktoré dodajú potešenie aj vašim chuťovým pohárikom. Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť a poďte s nami objaviť krásu a fascinujúce príbehy portrétov.

Bližšie informácie na lubos.harsany@snm.sk alebo www.hradcervenykamen.sk.

Vstupné: predpredaj 7€ / deti do 6 rokov zdarma

 

Odporúčame

vážna hudba

Šostakovič - Mozart

7.5.2026 - 8.5.2026 / Slovenská filharmónia
odporúčame!
vážna hudba

Quasars Ensemble: Zeljenka, Godár, Čamák, Bokes, Buffa

Prvý koncert Quasars Ensemble v novom roku ponúka jedinečný pohľad na slovenskú hudbu od druhej polovice 20. storočia až po...Viac
Po 23.2.2026 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
od vás odporúčame!
výstava

Tutanchamón - jeho hrobka a poklady

17.10.2025 - 19.4.2026 / Sport Mall, Hodonínska 27, Lamač
odporúčame!
divadlo

Ako sa Ivan Ivanovič a Ivan Nikiforovič rozkmotrili

V jednom oku smiech, v druhom slza – azda tak najlepšie možno vystihnúť atmosféru príbehu, ktorý sa odohral medzi dvoma susedmi v...Viac
24.3.2026 - 30.4.2026 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!