kurz / workshop

Bubnovačka - Free Afrika

Tento rok sme si pre pandémiu koronavírusu nemohli v júni poriadne pripomenúť Svetový deň utečencov. Tradičná "nedeľná paráda" sa preto tentokrát uskutoční v sobotu 19. septembra.

Táto akcia sa konala v minulosti

Tradičná "nedeľná paráda" sa preto tentokrát uskutoční v sobotu 19. septembra v podobe Dáždnikového pochodu a futbalového turnaja Domáca svetová liga. Aby ste boli dobre pripravení na povzbudzovanie, o 14:00 máme na Primaciálnom námestí pripravní bubnovací workshop so zaskupením Drumstas.

 Každý účastník dostane bubon alebo iný rytmický nástroj a stane sa súčasťou rytmického orchestra, ktorý vedú skúsení lektori z Drumstas. Spoločné bubnovanie vytvára rytmus, ktorý zlaďuje účastníkov do jedného orchestra.

Princíp rytmických cvičení je veľmi jednoduchý a aj človek, ktorý drží bubon prvýkrát sa dokáže pripojiť k spoločnému orchestru vo veľmi kratko čase. Je to zábava aj pre bubeníckych nováčikov.

 Počas workshopu budeme dodržiavať všetky nariadenia hygienikov, preto prosím prídite v rúškach, na mieste bude dostupná aj dezinfekcia. Trénovať budeme v dostatočných rozostupoch.

program festivalu fjúžn

Odporúčame

divadlo

Johanes Faust

Slovenské marionetové divadlo. Johanes Faust je nielen najznámejšou ale aj najobľúbenejšou hrou, ktorú po niekoľko storočí...Viac
Ne 4.10.2020 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
divadlo

Môj dobrý kamarát

Skvelá francúzska komédia Erica Assousa spojí dva manželské páry v kolotoči nedorozumení, poloprávd a situácii, ktoré ak sa vás...Viac
Št 29.10.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
festival

Viac ako sused - Netradičný týždeň maďarskej kultúry v Bratislave 2020

Pandemická situácia znemožnila usporiadať veľkolepú sériu programov. Napriek tomu, ani rok 2020 nezostane bez kultúrneho...Viac
21.9.2020 - 27.9.2020
odporúčame!
divadlo

Klimaktérium... a čo?

29.9.2020 - 15.10.2020 / Dom kultúry Ružinov
odporúčame!