koncert

Blanch

Speváčka a hudobníčka Blanch je osviežujúcim zjavením na slovenskej hudobnej scéne. Jej melancholické, alt-popové piesne ste mohli zažiť už minulý rok na festivale Pohoda či zachytiť v rotáciách Rádia_FM. Blanch ide svojimi textami hlboko pod kožu, zatiaľ čo sprievodná gitara vás nechá stratiť sa vo vlastných myšlienkach.
Táto akcia sa konala v minulosti

Blanch

Repertoár Blanch má alternatívny rockovo-popový sound s jemnými prvkami melanchólie a objavovania. Na úspešný debut Delusion (Slnko Records) z roku 2019, ktorý bol výsledkom prvých troch rokov tvorivej práce autorky, nadviazala Blanch s kapelou minuloročným albumom Veracity (Slnko Records). Na ňom počuť zvukový posun projektu i osobnostný rast.

Blanch ale nie je cudzí ani zvuk trapu a hip hopu, a preto ju okrem mnohých spoluprác s menami ako WEN či YOO, môžete počuť spoločne s raperom a producentom Duchom na ich spoločnom albume Indigo Waters z minulého roku. V rámci koncertného repertoáru Blanch budete môcť počuť prierez doterajšou tvorbou, najmä však skladby z najnovšieho albumu Veracity.

Vstup voľný

Koncert ju súčasťou podujatia Trh na Peknej.

Odporúčame

výstava

Na kusy. Fragment a torzo vo výtvarnom umení

27.5.2023 - 28.4.2024 / Schaubmarov mlyn v Pezinku
odporúčame!
výstava

Hvězdy. Česká moderna zo súkromných zbierok

Výstava predstavuje tvorbu šiestich „hviezdnych“ predstaviteľov, zakladateľov moderného umenia –Františka Kupku, Emila Fillu,...Viac
15.9.2023 - 17.12.2023 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
film

Ako mať sex

Tri britské tínedžerky idú na prázdniny a dúfajú, že zažijú najlepšie leto svojho života - naplno sa vrhajú do divokého nočného...Viac
Kino Film Europe / Kino Lúky / Kino Mier Modra / Cinema City Eurovea
odporúčame!
divadlo

Kým prídu Stouni...

29.12.2023 - 24.1.2024 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!