koncert

Beny M: Tour, čo má Ideu

Bene je Beny M a Beny M je MC, čo má Ideu.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Nový projekt Beneho z Modrých hôr sa volá Beny M. Arogantné alter-ego, frfloš, ktorého poznajú len najbližší Beneho kamoši, hundroš, ktorí si o väčšine hudby myslí, že je naprd a o ľuďoch taktiež, brbloš, čo radšej ide na kávu sám ako s tebou, dudroš, čo si radšej zapne xbox ako tvoj album, nespokojenec, čo si ide zabehať do lesa, lebo aspoň vtedy nemusí myslieť na všetko ostatné. Beny M! A spolu s ním Idea, ktorý obeatoval celé EP a sem-tam prehovoril do majku. Beny M je MC, čo má Ideu!

Bene: Meno Beny M mi vymyslel Lyrik a raz za čas sme si na to spomenuli a zasmiali sa na tom. Neskôr keď som začal rozmýšľať o novom projekte, kde by som vystupoval ako arogantný hajzlík, hneď prvé meno, ktoré prišlo do hry bolo práve Beny M. Nebolo o čom. Teda bolo. Pančlajny sa písali samé a z beatov od Ideu bola jedna radosť vyberať. Nahrával som to u Rolanda Kánika, však kde inde a mastroval to gaex.
Sedem trackov, ja ako Beny M a pod tým celým Idea. Počúvajte to, užívajte si to a hlavne sa pri tom bavte aspoň z polovice tak ako sme sa bavili my pri tvorbe.

Idea: S Benem jsme si psali kolem Vánoc 2018 a já jsem měl zrovna jeden beat pro něj. Slyšel jsem ho tam. A jemu se líbil a tak jsem mu poslal další a najednou je z toho další release. Beneho respektuju celou dobu, mám rád ten brand. Ať už to jsou moudra z Hor nebo knihy, nebo rapy do beatů od Stratasoula, rozumím tomu. Takže jsem rád, že to vzniklo a že to bude, podobně jako projekt Dropbox, na pár koncertů a konec. O to větší radost mám, že projekt vychází na vinylu.

A ideme osláviť tento release, čím iným ako krátkou tour. Príď si vypočuť Beneho, príď si vypočuť Ideu a hlavne, príď si vypočuť Benyho M a celé EP "MC, čo má Ideu" naživo.

FB event

Titulná fotografia, autor: Marek Reinoha

Odporúčame

film

Aj dvaja sú rodina

Po svetovom hite Nedotknuteľní Omar Sy opäť žiari v skvelej komédii.Viac
Ut 27.7.2021 / Areál hier Radosť Štrkovec
odporúčame!
koncert

Hooverphonic

Ut 5.10.2021 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Fink (UK)

Anglický hudobník Fink príde na budúci rok (2022) do Bratislavy predstaviť pripravovanú kolekciu IIUII (It Isn’t Until It Is)...Viac
Št 12.5.2022 / Majestic music club
odporúčame!
letný festival

Festival Atmosféra 2021 - vypredané

6.8.2021 - 8.8.2021 / Hontianske Nemce - Vinice
odporúčame!