koncert

Barbora Botošová - krst albumu

Bude cimbal, budú bicie, bude Barbora, budú profesionálni hudobníci plní úprimného hudobného entuziazmu, budú emócie a spojenia, ktoré v hĺbke svojej duše túžite počuť a zažiť aj Vy. Jednoducho - bude krst jedného splneného sna. Ak veríte na zázraky,príďte ich zažiť na vlastnej husej koži. 
Táto akcia sa konala v minulosti

Barbora Botošová
vnučka legendárneho Jána Berkyho Mrenicu , jedna z mála slovenských primášok vydáva svoj debutový album ktorý nesie názov " Colors of my soul " . Rôznorodosť,emócie a pocity, hudobné fúzie ,fantázia, spájanie rôznych národných a folklórnych  prvkov, rytmov a farieb - to všetko a o mnoho viac je vpísané do jej hudby. Ak máte radi pravú, nefalšovanú world music, tak by ste tu nemali chýbať. Farby svojej duše Vám predstaví Barbora spoločne so svojou nadupanou kapelou a hudobnými hosťami . Na koncerte zaznejú skladby z albumu a dokonca vystúpia aj renomovaný umelci pôsobiaci v štýle world music : Agata Siemaszko ( Poľsko) , Zhivko Vasilev ( Bulharsko) , Marko Kukobat ( Srbsko) , Peter Adamov a Michaela Kaločai. 

----------

Vstup: 9€

Odporúčame

cestovanie

Premietanie: Patagónia

St 6.11.2019 / V - klub
odporúčame!
iná akcia

Bratislava Game Jam

8.11.2019 - 11.11.2019 / Nová Cvernovka
odporúčame!
film

Salvador Dalí: Hľadanie nesmrteľnosti

Dokumentárny film zachytáva púť životom a dielom legendárneho španielskeho surrealistického maliara Salvadora Dalího, ale tiež...Viac
So 21.12.2019 / FK Nostalgia
odporúčame!
divadlo

Noc divadiel / Som žena

Unikátny a autentický životný príbeh českej herečky, ktorá absolvovala zmenu pohlavia.Viac
So 16.11.2019 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!