koncert

Barbora Botošová - krst albumu

Bude cimbal, budú bicie, bude Barbora, budú profesionálni hudobníci plní úprimného hudobného entuziazmu, budú emócie a spojenia, ktoré v hĺbke svojej duše túžite počuť a zažiť aj Vy. Jednoducho - bude krst jedného splneného sna. Ak veríte na zázraky,príďte ich zažiť na vlastnej husej koži. 
Táto akcia sa konala v minulosti

Barbora Botošová
vnučka legendárneho Jána Berkyho Mrenicu , jedna z mála slovenských primášok vydáva svoj debutový album ktorý nesie názov " Colors of my soul " . Rôznorodosť,emócie a pocity, hudobné fúzie ,fantázia, spájanie rôznych národných a folklórnych  prvkov, rytmov a farieb - to všetko a o mnoho viac je vpísané do jej hudby. Ak máte radi pravú, nefalšovanú world music, tak by ste tu nemali chýbať. Farby svojej duše Vám predstaví Barbora spoločne so svojou nadupanou kapelou a hudobnými hosťami . Na koncerte zaznejú skladby z albumu a dokonca vystúpia aj renomovaný umelci pôsobiaci v štýle world music : Agata Siemaszko ( Poľsko) , Zhivko Vasilev ( Bulharsko) , Marko Kukobat ( Srbsko) , Peter Adamov a Michaela Kaločai. 

----------

Vstup: 9€

Odporúčame

letný festival

Festival Atmosféra 2021

6.8.2021 - 8.8.2021 / Hontianske Nemce - Vinice
odporúčame!
koncert

Limp Bizkit, Static X

Po 3.8.2020 / Eurovia Aréna
odporúčame!
výstava

Do divočiny

Výstava v Schaubmarovom mlyne chce predstaviť rôzne spôsoby, akými ľudia, špecificky umelkyne a umelci, uvažujú o prírode. Budú...Viac
12.5.2019 - 31.5.2020 / Schaubmarov mlyn v Pezinku
odporúčame!
prednáška / diskusia

Tajomstvo reči tela a analýza vzhľadu

St 14.10.2020 / V - klub
odporúčame!