koncert

Asaf Avidan

Izraelský hudobník Asaf Avidan prvýkrát v Bratislave. Štyridsaťročný rodák z Jeruzalema sa v MMC nakoniec ukáže až 10. apríla 2022. Koncert bude súčasťou jeho Anagnorisis Tour, na ktorom predstaví ostatnú štúdiovku, z ktorej pochádzajú hity Lost Horse a Earth Oddysey.
10.04.2022, Ne

Asaf Avidan začínal s kapelou The Mojos, s ktorou vydal tri štúdiové albumy. Tie boli v jeho rodnej krajine pomerne dobre prijaté, no medzinárodný úspech prišiel až po tom, čo sa v roku 2011 rozhodol vydať na sólovú dráhu.

V roku 2012 vyšiel remix jeho staršej piesne The Reckoning od nemeckého DJa Wankelmuta a práve ten ho dostal do playlistov na celom svete. 

Ako sólový hudobník vydal Asaf Avidan v rokoch 2012 až 2020 štyri štúdiové albumy, hosťoval tiež v skladbe Baila Leila od bosnianeho muzikanta Gorana Bregovića.

Po zatiaľ poslednom turné si doprial ročnú pauzu, počas ktorej došlo aj k dvom nepríjemným udalostiam. Najprv ho napadol vlastný (československý) vlčiak a spôsobil mu zranenia, po ktorých musel byť dokonca hospitalizovaný a takmer prišiel o ucho. Následne prišiel o obľúbeného koňa, ktorého na smrť uhnala svorka vlkov pri jeho štúdiu. Práve o tom je jeho singel Lost Horse.

vstupné: 23€ na státie, 35€ na sedenie.

Koncert Asafa Avidana bude súčasťou koncertnej série Dobrý výber, v rámci ktorej v našom meste už zahrali Benjamin Clementine, Apparat, The Asteroids Galaxy Tour, Movits!, Lamb, The Young Gods, a HVOB.

Odporúčame

divadlo

NeferNefer & Burlesque Show

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque show! Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a...Viac
16.12.2021 - 20.1.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Št 21.7.2022 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
iná akcia

Radkin Honzák: Psychopati medzi nami (webinár)

Št 9.12.2021 / Online
odporúčame!
výstava

Fešandy zo šuplíkov. Sudek a Slovensko

29.10.2021 - 9.1.2022 / GMB - Mirbachov palác
odporúčame!