koncert

Anti-Flag (USA)

Americká punková kapela Anti-Flag v našom meste. Rodáci z Pensylvánie predstavia na Slovensku svoj album 20/20 Vision. Koncert Markyho Ramone-a vo vedľašom klube začne až keď Anti-Flag skončí.
Táto akcia sa konala v minulosti

Táto nekompromisná partička má aktuálne 4 členov a je známa šťavnatými politickými textami, aktivizmom zameraným na ľudské práva a posolstvom proti pasívnemu prehliadaniu spoločensky citlivých tém. Anti-Flag ich fanúšikovia milujú hlavne pre ich energické a výbušné koncerty s nenapodobniteľnou atmosférou a geniálnou pódiovou show.

V roku 2018 predskakovali Anti-Flag na bratislavskom koncerte The Offspring a ich vystúpenie pred takmer vypredanou Inchebou bolo nezabudnuteľné. Po koncerte sa rozhodli pre natáčanie nového videoklipu v bratislavskom klube Randal, kde pozvali ako hostí svojich fanúšikov. Túto skvelú atmosféru si teraz zopakujeme o poschodie vyššie s väčšou kapacitou.

Vstupné 25€

Koncert Markyho Ramone-a v klube Randal odštartuje po konci koncertu Anti-Flag, viac info a vstupneky.

Odporúčame

koncert

Mňága a Žďorp: Best of tour

Št 30.3.2023 / Randal Club
odporúčame!
divadlo

Valentínsky Red Cat Romantique

So 11.2.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
festival

Saxophobia Bratislava 2023

23.2.2023 - 26.2.2023 / Bratislava
odporúčame!
divadlo

Studio 34 - Party Show

Vychytená a uletená boogie woogie party show sa nesie v štýle 70´s. Originálny a plnokrvný živý jukebox spevákov a tanečníkov Red...Viac
27.1.2023 - 4.3.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!