iná akcia
prednáška / diskusia

YMCA100

Bratislavská budova YMCA – architektonicko-historický pohľad. Návrhy na rekonštrukciu (diskusia + prezentácia + výstava).

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Bratislavská YMCA už od vybudovania vzbudzovala pre svoju stavebnú realizáciu, vnútorné funkcie a vonkajší vzhľad pozornosť odbornej i širokej verejnosti. Diskusia o priestorovom členení, dobových funkciách, formou projekcie a panelovej výstavy prezentácie návrhov na rekonštrukciu budovy YMCA.

Moderuje: Lukáš Krajčír, PhD. (Historický ústav SAV, v. v. i.) / Diskutuje: doc. PhDr. Magdaléna Kvasnicová, PhD. (Katedra architektúry SVF STU) / Študentské návrhy prezentuje: Ing. Jakub Hanzl (Katedra architektúry SVF STU)

Diskusný, prednáškový a prehliadkový formát, ktorý počas 100. výročia výstavby a otvorenia bratislavskej budovy YMCA približuje minulosť, súčasnosť a možnosti budúceho využitia tejto národnej kultúrnej pamiatky.

Vstupné dobrovoľné

Odporúčame

výstava

Christine de Grancy (AT)

3.11.2022 - 30.11.2022 / Dom umenia, Národné osvetové centrum
odporúčame!
film

Vražda v divadle

Ne 4.12.2022 / Kino Nostalgia
odporúčame!
festival

Mesiac fotografie 2022

November v našom meste tradične patrí Mesiacu fotografie. Tento rok budeme môcť už po 32.-krát obdivovať individuálne aj...Viac
1.11.2022 - 30.11.2022 / Bratislava
odporúčame!
koncert

Zlokot

Zlokot je po 7 rokoch znova na scéne. Playlist koncertov bude zložený z toho najlepšieho a živelného, čo má Zlokot v repertoári.Viac
Št 8.12.2022 / Fuga
odporúčame!