iná akcia

Vianoce v Blumentáli

Dobro zvíťazí nad zlom počas decembrových večerov na Námestí Mateja Korvína. Tu nájdete svet rozprávok uprostred mesta, ktorý deťom prinesie známy rozprávkar Braňo Jobus. Okrem neho sa o pohodovú atmosféru postarajú aj hudobné formácie Silent Trio, Ludo Kuruc Band a Ricco & Claudia. Vstup voľný.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Sledovanie vystúpení vám spríjemnia aj tradičné pochúťky vianočných trhov, ktoré budú dotvárať atmosféru Zimného BlumentaLIVE.

Vianoce v Blumentáli štartujú už 4. decembra, všetky aktuálne informácie nájdete aj na Facebook page BlumentaLive.

Program:

Koncerty (začiatok vždy o 18:00)

Silent Trio (4., 12., 19. decembra)

Silent Trio vzniklo oficiálne v júli 2012 stretnutím troch hudobníkov, predtým pôsobiacich v rôznych skupinách. Odvtedy majú za sebou stovky vystúpení na Slovensku i v zahraničí. V ich pravidelne dopĺňanom repertoári sa nachádzajú skladby známych svetových, slovenských aj českých skupín a interpretov od 60-tych rokov minulého storočia až po súčasnosť, rôznych hudobných žánrov.

Ludo Kuruc Band (5., 11., 18. decembra)

Ludo Kuruc Band je tribute to Frank Sinatra & Karol Duchoň, patrí na Slovensku medzi najúspešnejšie hudobné formácie. Kapela na eventovom trhu pôsobí od roku 2007. Tvoria ju známi špičkoví profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami. Pripravte sa na najpopulárnejšie „swingovky” nezabudnuteľného Franka Sinatru ako aj na najväčšie hity slovenskej legendy Karola Duchoňa.

Ricco & Claudia (6. a 20. decembra)

Duo Ricco a Claudia vzniklo počas česko-slovenského kola X-Factoru v roku 2014, kde sa stali striebornými finalistami. Duo sa v X-Factore 2017 v Maďarsku stalo absolútnym víťazom. Claudia momentálne pracuje na debutovom sólovom albume, z ktorého je vydaných niekoľko úspešných singlov.

Rozprávky pre deti s Braňom Jobusom

Vždy o 17:00 v dňoch 4., 5., 6., 11., 12., 18., 19. a 20. decembra

Branislav Jobus je slovenský spevák, hudobník a spisovateľ. Literárne debutoval v roku 2006 knihou Láskavé rozprávky. Ovtedy vydal ďalších dvanásť knižných titulov. Azda ani nemusíme pripomínať, že stvoril postavu Muflón Ancijáš, ktorého milujú mnohé deti.

V rámci Vianočných trhov na Námestí Mateja Korvína pozývame všetky deti na milé Mikulášske divadelné predstavenie, ktoré sa začne 6.12. o 16:00 hod.

Príďte osláviť spolu s detičkami tento deň. Okrem Mikuláša sa o príjemnú atmosféru postará vyhrievaná terasa a vianočné trhy plné jedla a pitia. A na deti, ktoré poslúchali, bude čakať aj sladká odmena.

Zmena programu vyhradená. Vianočné trhy budú pre vás pripravené každú stredu, štvrtok a piatok v adventnom období. Info na Facebook page BlumentaLive.

 

Odporúčame

výstava

Ako sa hrali naši...

Múzeum mesta Bratislavy sprístupňuje od 12. 12. 2020 výstavu historických hračiek pod názvom Ako sa hrali naši... Svet hry a...Viac
12.12.2020 - 9.1.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!
letný festival

Brutal Assault 2021

10.8.2021 - 14.8.2021 / Pevnosť Josefov, Jaroměř
odporúčame!
koncert

The Lumineers

Po 21.6.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
divadlo

Horror Show

23.1.2021 - 29.1.2021 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!