iná akcia

Veľká slávnosť koní na zámku Schloss Hof

Idylický zámocký areál Schloss Hof sa začiatkom septembra stane dejiskom Veľkej slávnosti koní. Návštevníci sa môžu tešiť na rozšírenú show i úchvatný rámcový program.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Na zámockej lúke sa štvornohí obyvatelia statku predvedú vo veselom programe. Elegantné kone a ľúbezné biele oslíky budú zohrávať hlavnú úlohu počas nezabudnuteľnej zvieracej šou. V hanbe neostanú ani poníky, ťavy a ostatní štvornohí miláčikovia zo zámku, ktorí predvedú rôzne artistické kúsky.

Pod vedením talentovaných jazdcov predvedú svoje umenie v pútavých vystúpeniach na zámockej lúke azda tie najušľachtilejšie stvorenia – nádherné lipicány a silné norické kone. Čerešničkou na torte sú pôsobivé ukážky bojov mušketierov, obzvlášť zaujímavé cirkusové vystúpenia štvornohých obyvateľov zámockého statku i napínavé parkúrové skákanie. Deti určite ocenia možnosť zajazdiť si na poníkoch či zabaviť sa na úžasnom skákacom hrade zo slamy. 

 

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Odporúčame

koncert

Biela noc 2021: Quasars Ensemble - Jubilee

Št 30.9.2021 / Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu
od vás odporúčame!
koncert

The Underground Youth (GER/UK): Berlin Manson

Ak situácia umožní, tak v piatok 29. októbra privítame v bratislavskom klube Kulturák berlínskych The Underground Youth. Post-...Viac
Pi 29.10.2021 / Kulturák
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Št 21.7.2022 / Axa Aréna NTC
odporúčame!
koncert

Saténové Ruky

Pi 1.10.2021 / Pink Whale
odporúčame!