iná akcia

Vedomostný kvíz v angličtine WelcomeToBratislava x [fjúžn]

Otestujte si svoje vedomosti, angličtinu, a vychutnajte si jeden z najlepších panoramatických výhľadov v Bratislave.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Tento všeobecný kvíz sa bude odohrávať v panoramatickej reštaurácii Parlamentka na hradnom kopci s nádherným výhľadom na Dunaj a Bratislavu. K dispozícii bude špeciálne menu pripravené pre účastníkov za výhodnejšie ceny. 

Pre víťazov je pripravených množstvo skvelých cien. 

Všeobecné pravidlá: 
Všetky otázky budú v angličtine.
Každý tím má povolený maximálny počet 4 hráčov.
Obmedzená kapacita 52 ľudí (13 tímov).
Registrácia začína o 18:30 a samotný kvíz o 19:00.
Je potrebné rezervovať si miesto cez 
info@welcometobratislava.eu

Vstup zdarma + každý účastník dostane welcome drink.

 

O organizátoroch: Cieľom občianskeho združenia Rozvojový inštitút je podporovať kultúrnosť, vzdelanosť a informačnú gramotnosť občanov a vzájomné spoznávanie rôznych kultúr formou realizácie kultúrnospoločenských a výchovno-vzdelávacích aktivít. Organizácia prispieva k prekonávaniu sociálnych, informačných a komunikačných bariér pri integrácii cudzincov žijúcich na Slovensku prostredníctvom projektu WelcomeToBratislava. 


Kvíz sa koná v rámci 14. ročníka festivalu [fjúžn], ktorý organizuje Nadácia Milana Šimečku.

Celý program festivalu Fjuzn

 

English:

 

Call for all bright Bratislava brains. Join this Trivia Night organized in cooperation with [fjúžn] festival and test your knowledge while enjoying one of the best panoramic views in Bratislava.

Bring your friends and form a team or come as an individual and get matched with other individuals. Let's see whose general knowledge is the best.

We will be hosted by the panoramic Restaurant Parliament situated on the castle hill, with a breathtaking view of the Danube and Bratislava. For the hungry ones, there will be a special menu prepared only for quiz participants for a special pub-level price.
A set of great prizes is prepared for the winners.

 

General rules:
All questions will be in English.
Teams of maximum 4 people are allowed.
Limited capacity for 52 people (13 teams)
Door opens at 18:30 and we start with the quiz at 19:00.
Please pre-register at 
info@welcometobratislava.eu

Free entry +  every participant gets a welcome drink.

Faces behind the event: Welcome to Bratislava is an online project about Bratislava dedicated to foreigners, pointing them in the right direction and introducing them to the must-see places and things to do – so they can experience the beauty of our city fully. It was established by two Slovaks who will be administering this quiz for you and who you might know as former InterNations ambassadors and ex-InterNations quiz organizers. Your quiz master will be Tomas, WelcomeToBratislava team member and a former InterNations quiz master. He will make sure to prepare a challenging evening of fun where you can put your wits on show.

 

This quiz night is held within the 14th edition of [fjúžn] organized by Nadácia Milana Šimečku.

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Rozvojový inštitút, [fjúžn], Nadácia Milana Šimečku. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

prednáška / diskusia

1000 rokov histórie

21.4.2020 - 10.11.2020 / Múzeum dejín mesta - Stará radnica
odporúčame!
divadlo

Staré dámy

Jedna žila v prepychu a v dobrej štvrti, druhá v chudobe a v kolónii na predmestí. Jedna je elegantná dáma, druhá celý život...Viac
St 15.4.2020 / Štúdio L+S
odporúčame!
letný festival

Festival Pohoda 2020

Pohoda sa tento rok koná od 9. do 11. júla. Na zozname zatiaľ pecky ako Stormzy, Thom Yorke, The Libertines, Lykke Li, FKA twigs...Viac
9.7.2020 - 11.7.2020 / Letisko Trenčín
odporúčame!
koncert

Limp Bizkit, Static X

Po 3.8.2020 / Eurovia Aréna
odporúčame!