iná akcia

Senior Friendly 50+

V rámci Mesiaca úcty k starším a s cieľom podporiť myšlienku aktívneho starnutia a medzigeneračnej spolupráce sa uskutoční ďalší ročník podujatia Senior Friendly 50+.

Táto akcia sa konala v minulosti

Počas soboty je pre obyvateľov a návštevníkov Bratislavy všetkých vekových kategórií pripravený zaujímavý program z oblasti zdravia, medicíny, výživy a životného štýlu, tréningu pamäti, pohybových aktivít, pomôcok pre seniorov a mnohých ďalších. Súčasťou podujatia budú workshopy, besedy a poradenstvo s odborníkmi, ako aj stretnutia s inšpiratívnymi seniorskými osobnosťami.

Info

Vstup voľný

Hudobný salón Zichyho paláca, Ventúrska 9

 

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor KLUB LUNA Senior Friendly, o.z., BAGAR o.z.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

divadlo

Red Cat Romantique

Ľúbostná poetika, elegantná erotika, burlesque, praktické rady kombinované s názornou a dôslednou výukou Kámasútry, hudobné i...Viac
So 17.12.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
výstava

Martin Kollár, Martin Štrba, Ester Sabik - Tekuté piesky

3.11.2022 - 19.2.2023 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
koncert

Medial Banana

Tradičný vianočný koncert s ikonou domácej reggae scény, kapelou Medial Banana je späť!Viac
Št 8.12.2022 / Majestic music club
odporúčame!
výstava

NCD22: Národná cena za dizajn

Národná cena za dizajn - Komunikačný dizajn. Výstava prezentuje 149 projektov zaradených do 11. kategórií, ktoré vybrala...Viac
6.10.2022 - 18.12.2022 / Galéria dizajnu Satelit
odporúčame!