standup / talkshow

Pančlajn

Dva roky prázdnin skončili! Prichádza diktát humoru, tak si vyberte zošity a perá! Žartovnú abecedu, gymnastiku poínt i geometriu stand-upových útvarov s nami svižne preberú Tomáš Hudák, Matej Adámy, Martin Hatala, Jakub Zitron Ťapák, Simona, Matej Makovický a riaditeľ tohto holubníka Samo Trnka. Hudobnú výchovu odučí Matej Kubriczký. Kto príde po zvonení, vyfasuje autogramiádu do žiackej knižky!
odporúčame!
24.09.2020, Št
Dunaj˜
19:00

Tomáš Hudák
V malíčku má písanie a ľavou zadnou zvláda aj amatérsky umelecký prednes, avšak najlepšie mu ide strieľanie poínt do našich bránicových brán.

Matej Adámy
Učiteľ chémie čierneho humoru a cynizmu s instantným pódiovým vzorcom na dodrbávanie ľudských pokleskov a prešľapov spoločnosti.

Martin Hatala
je najkrutejší majster hradnej mučiarne, ktorý nás pripúta na škripec cynizmu a nasadí nám čižmu čierneho humoru. Bude nás pichať v boku a budú nám praskať bránice, a my sa budeme smiať pekelným smiechom.

Jakub Zitron Ťapák
Naučí nás všetky potrebné smiechové zostavy, s ktorými sa blysneme na pančlajnovskej stužkovej. Nezabudnite pred začiatkom krátku rozcvičku, aby ste si nenatiahli bránicový sval.

Simona
Orientuje sa v ľudských povahách lepšie ako geograf o polnoci so zaviazanými očami v atlase. Na mape domáceho stand-upu ju neprehliadnete a jej prítomnosť je vždy veľkým zážitkom.

Matej Makovický
Komik s láskou k hudbe, ktorý prinúti od smiechu spievať aj tých, ktorým nebol nadelený humorný sluch.

Samo Trnka
Všestranný riaditeľ tohto stand-upistického zboru, ktorý doteraz nevynechal ani jednu hodinu humoru. Samo sa hravo zaobíde bez taktovky či zvyšovania hlasu, jeho prirodzený šarm vás okamžite posadí hlboko do sedadla.

Matej Kubriczký
Pesničkár, multiinštrumentalista, básnik a geek, ktorý si robí rád srandu zo seba aj z druhých. Po zhudobňovaní poézie prešiel na hudobný stand-up, a práve takto ho môžete poznať predovšetkým z Comedy Dungeonu.

--------

Vstup: 15€

Facebook event
 

Odporúčame

výstava

Lekáreň Salvátor sa dá navštíviť do konca októbra!

19.9.2020 - 31.10.2020 / Salvátor, Panská 35
odporúčame!
film

Emma

Pi 23.10.2020 / FK Nostalgia
odporúčame!
film

Amnestie

Film Amnestie sa okrem príbehu troch rodín zasiahnutých komunistickou perzekúciou, venuje aj vzbure väzňov v Leopoldove, ktorá si...Viac
St 30.9.2020 / Cinemax Bory Mall
odporúčame!
výstava

Divadelné storočie: stopy a postoje

28.2.2020 - 30.6.2021 / Historické múzeum SNM
odporúčame!