standup / talkshow

Vypredané: Pančlajn

Šťavnatá stand-up comedy v Bratislave. Ostrieľaní komici sa postavia tvárou v tvár publiku, aby zabojovali o potlesk inteligentným autorským humorom bez ošúchaných vtipov a samoúčelných vulgarít.

odporúčame!
18.12.2019, St
Dunaj˜
20:00

Kde sa vzal, tu sa vzal, pred nami štedrý stand-up stál. Poslušným rehotačom, ale aj nezbedným podpichovačom nadelí do bránicovej čižmičky smiechoty v podobe Michaela Szatmaryho, Gaba Žifčáka, Daniela Čistého, Mateja Adámyho, Joe-a Trendyho, Simony a Sama Trnku. Alternatívne koledy vám zabrnká hudobník Tomáš Sloboda. 

Michael Szatmary
Je dobre známa stand-upová lízanka, ktorej chuť postupne graduje. Príďte si od odbaliť a pekne pocmúľať vo svojich brániciach.
Gabo Žifčák
Táto výberová stand-upová tabuľka čokolády už na prvé ochutnanie smeje dobre, ale keď ju necháte chvíľu rozpustiť sa na pódiu, dorazí vás špičkovou kvalitou svojho humoru.
Daniel Čistý
Kindervajíčko, ktoré vždy v sebe nosí nejakú zaujímavú pointu. Príďte si ho pohrkať, vypadne vám z neho množstvo humoru.
Matej Adámy
Dobrota pre tých, ktorí sa neboja trochu čierného humor a cynizmu. Kyslé stand-upové žížaly budú z Mateja vyliezať na všetky strany.
Joe Trendy
Pod pozlátkovým obalom sa skrýva chutný klubový zabávač. Aj pri ňom platí staré známe, keď sa do neho pustíte, dojete ho na jeden šup dokonca.
Simona
Adventný kalendár, ktorý ukrýva mnoho zábavných postrehov. V jej okienkach nájdete ako podrývačný, tak aj láskavý humor.
Samo Trnka
Balíček životných bonbónov, ktoré možno pomaly cmúľať, alebo s nedočkavosťou rozkúsať, no vždy sa nakoniec dostanete k šťavnatej smiechovej plnke.

Tomáš Sloboda
Spevák, skladateľ, multiinštrumentalista a hudobný producent, ktorý je známy z kapiel Tomáš Sloboda a Sounds Like This, Le Payaco či All Stars Band. Ako producent sa podieľal na viacerých albumoch skupín ako Hex, Billy Barman, Vetroplach či Živé kvety. Je blázon do vinylov.

Facebook event

Odporúčame

divadlo

Elity - kriminálny príbeh s politickým pozadím

Št 16.1.2020 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
vážna hudba

Stará Hudba 19

Pravidelný cyklus koncertov vážnej hudby v Pálffyho paláci pokračuje. Užite si Vianoce s Musicou Aeternou.Viac
Ne 15.12.2019 / Pálffyho palác
odporúčame!
iná akcia

Ako sa hrali naši?

Múzeum mesta Bratislavy / Ateliér Múzeum má budúcnosť pozýva všetkých priaznivcov podujatia Ako sa hrali naši..., ktorí postupne...Viac
So 14.12.2019 / Múzeum mesta Bratislavy MMB
odporúčame!
film

Joker

Kino Lumière / Cinema City Aupark / Cinemax Bory Mall
odporúčame!