iná akcia
standup / talkshow

Pančlajn

Hoďte si sedemstennou kockou srandy, ide sa za dobrodružstvom!

odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Nesúrodá skupinka humoristických hrdinov Jakub Gulík, Daniel Čistý, Matej Adámy, Marián Psár, Docent, Peter Lachký spolu s majstrom jaskyne Samom Trnkom pricvála na krídlach sarkazmu a paródie, aby nás zobrala na dobrodružnú výpravu za znovuobjavením strateného pokladu dobrej nálady. Hrdinské piesne zanôti bard Peter Petiar Lachký. 

 Jakub Gulík
Nebojácny stand-upový čarodejník, ktorého bájna expertíza pokrýva všetko od slovenskej politiky až po slovenský rap. Nestojte však príliš blízko, inak vás rozmetá kúzlom svojej osobnosti.

Daniel Čistý
Pod temnou kapucňou sa skrýva tvár draka, ktorý bez mihnutia oka rozpúta ohnivé peklo v našich brániciach. Humorom šľahá ostošesť a čo sa bezhlavej zábavy týka, Daniel rozhodne nemá Čisté ruky.

Matej Adámy
Najskôr nenápadne, potom úplne. Tak si nás podmania žarty Mateja Adámyho, ktoré nám ako piesne sarkastického satyra vojdu pod kožu a budú sa nás držať, až kým sa naplno nepoddáme túžbe smiechom tancovať.

Marián Psár
je elfské knieža dobrej nálady, ktoré sa nikdy nebojí stáť na čele pluku. Nenechajte sa však zlákať jeho zjavom, pod žiarivým brnením sa skrýva celý arzenál ostrých poznámok a jeho tajná zbraň prekvapivých zvratov zostáva neustále nabitá.

Docent
je skúsený alchymista, ktorý nám s precíznosťou michelinského kuchára namieša magický elixír dobrej nálady. Jeho čarovné účinky sú trvalé a nezvratné!

Peter Petiar Lachký
Čo by to bolo za výpravu bez barda? Započúvajte sa do humorom pretkaných hrdinských spevov Petra Lachkého a zistite, prečo to nie je len tak hocijaký dvorný gašpar.

Samo Trnka
Je náš čestný majster jaskyne a stand-upový stratég, ktorého svižné pointy vždy bodnú presne na to správne miesto a zaručene nastolia zaslúžený exitus chichotavej blaženosti.

Lístky za 15€

FB event

Odporúčame

party

Indietronica

Pi 5.11.2021 / Dunaj˜
odporúčame!
koncert

Piero Salvatori (IT): “Flyaway, moje príbehy”

Po 8.11.2021 / Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca
odporúčame!
party

Nočná w/ Schwefelgelb

Pi 19.11.2021 / Nová Cvernovka
odporúčame!
koncert

Scott Bradlee's Postmodern Jukebox

St 22.6.2022 / Majestic music club
odporúčame!