iná akcia
standup / talkshow

Pančlajn

Nočná grilovačka brušných slaniniek a bránicových špekáčikov! Vydajte sa do stand-upového kempu, ktorý preverí náš zmysel pre humor a hranice zábavy! Vedúcimi výpravy budú skúsení skauti domácej scény Tomáš Hudák, Joe Trendy, Matej Adámy, Daniel Čistý, Matej Makovický, Zuza Galková a Samo Trnka. Okolo ohníčka nás bude hudobne sprevádzať Chris Ellys. 
 
25.08.2022, Št
Dunaj˜
19:00
 Tomáš Hudák
Chrumkavá lesknúca sa cibuľka, ktorá v sebe skrýva množstvo vrstiev humoru. Bez nej si nevieme predstaviť žiadnu stand-upovú opekačku a parádne sa hodí k všetkému, čo si naložíme na tanier. 

 Joe Trendy
Na našej scény vyčnieva ako pizza v sekcii údenín. Joe-ho štýl je známy výraznou chuťou svojského humoru a je to pohodový parták na každú smiechovu kempovačku.

 Matej Adámy
Jeho humor je temnejší než príškvarok na špekáčiku zabudnutom uprostred ohniska. Jeho performance sprevádza výrazná vôňa spáleniny, ktorá je predzvesťou nemilosrdných pančlajnov na adresu nás všetkých.

 Daniel Čistý
Čím viac sa škvarí pod pódiovým svetlom, tým viac chutnejších point z neho kvapka. Danov rozsah humorného poznania je prerastený ako pravá gazdovská slaninka. 

 Matej Makovický
Obľubuje grilovačky, najmä tie, v ktorých drží v rukách zápalky práve on. Rád si škrtne na témy, ktoré ho ako komika s diplomom serú. 

 Zuza Galková
Nový prírastok do našej skautskej výpravy! Zuzka má už odznak z divadla a telky, no zatúžila aj po zásluhách stand-upových. My jej držíme palce a ako správne náročné publikum ju budeme pozorne grilovať svojim pohľadom. 

 Samo Trnka
Mäkký voňavý chlebík z domácej pece, ktorý doteraz nechýbal ani na jednom Pančlajne. Samo je neodmysliteľnou zložkou každej správnej opekačky a najlepšie chutí bohato namastený. 

 Chris Ellys
Indie-folkový hudobník zaujal najprv v Demovnici_FM a zakrátko sa vyprofiloval ako plodný autor a jeden z najčastejšie v zahraničí vystupujúcich pesničkárov. Na konte má baladické debutové EP Lonely Tree aj album Spring Folks.
 
 
 
 
 
 

Odporúčame

film

Filmový festival Cinematik 2022

13.9.2022 - 18.9.2022 / Piešťany
odporúčame!
koncert

BJD 2022: Marcus Miller

Američan Marcus Miller je jedným z najlepších žijúcich basgitaristov. Hral na šiestich albumoch Milesa Davisa, bol jeho najväčším...Viac
Ne 23.10.2022 / A4 Studio, Trnavská cesta 39
odporúčame!
koncert

Slobodná Európa + Catastrofy

Po úspešnom minuloročnom letnom turné, venovanom pamiatke zosnulého člena kapely Braňa Alexa, sa Slobodná Európa vrátila...Viac
So 27.8.2022 / Galéria Slovenskej výtvarnej únie / Umelka
odporúčame!
divadlo

NeferNefer & Burlesque Show

Božská NeferNefer uvádza svoju Burlesque show. Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a...Viac
23.8.2022 - 22.9.2022 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!