standup / talkshow

Pančlajn

Zapnite si dovolenkový režim a pripravte sa na večer plný rehotu. Aj tentokrát v priestoroch Kácečka otáčkomery vylúčených endorfínov, spoločne s nepretržitým smiechom vystúpajú na svoje maximá.
18.07.2024, Št

Už tradične očakávame smršť humorných, štipľavých, drsných či sarkastických vtípkov a frkov, ktoré nám precvičia bránicu. O zábavu sa bude starať stand-upová elita a to menovite Joe Trendy, Matej Adámy, Šimon Ferst, Marián Psár, Diana Rennerová, Yuri a Samo Trnka. Potešenie pre naše uši a hudobné obohatenie večera zabezpečí Matej Kubriczký. 

Joe Trendy
Masterclass suchého humoru, ktorého žiadna situácia z miery nevyvedie. Joe Trendy nadiktuje jeden prísny pančlajn za druhým s pohľadom tichého zabijaka.

Matej Adámy
Amen tma. To sú bežné myšlienky prúdiace hlavou po kontakte s humorom, ktorý prináša Matej Adámy. Nebojte sa, dobre bude, alebo možno aj nie. To nás však zaujímať nemusí, keďže sa budeme dusiť smiechom.

Šimon Ferstl
Pohľadný chlapec, ktorého komické sety sú návykovejšie ako omamné látky. Nikto sa jeho gagov nevie dostatočne nabažiť, čo s radosťou opäť predvedie s mikrofónom v ruke.

Marián Psár
Pri narodení Maja Psára sa hodnú chvíľu debatovalo či jeho stredné meno nebude sarkazmus. Prečo tomu tak je uvidíme na vlastné oči v momente, ako sa zjaví v žiari reflektorov.

Diana Rennerová
Na kolená nás isto dostane aj táto komička a to najmä svojim zabehnutým a jedinečným štýlom komédie, ktorý bude servírovať priamo do našich uší.

Yuri
Zjavuje sa náhodne v kapsačoch a havajskej košeli, no niečo nám hovorí, že zavíta aj na tento Pančlajn. Nikto z radov slovenského stand-upu nepremýšľa tak originálne ako Yuri, čo robí jeho vtipy nezameniteľnými.

Samo Trnka
O Samovi, už bolo mnohokrát všetko napísané a povedané. Keďže ide o pančlajnovú stálicu, jednotku, šéfa - sami vieme, že jeho set opäť bude stáť za to, tak ako vždy.

Matej Kubriczký
Pesničkár, multiinštrumentalista, básnik a geek, ktorý si robí rád srandu zo seba aj z druhých. Po zhudobňovaní poézie prešiel na hudobný stand-up, a práve takto ho môžete poznať predovšetkým z Comedy Dungeonu.

Vstupné: predpredaj 17€

Odporúčame

iná akcia

Bratislavský dobový piknik

Do Sadu Janka Kráľa sa vracia piknik pre milovníkov živej histórie, zameraný na obdobie rokov 1900 - 1950. Čakajú vás štýlové...Viac
So 29.6.2024 / Sad Janka Kráľa
odporúčame!
vážna hudba

Moyzesovo kvarteto v kaštieli

Od svojho vzniku v roku 1975 patrí Moyzesovo kvarteto medzi najvýznamnejšie komorné zoskupenia na Slovensku.Viac
Po 2.9.2024 / Záhrada Csákyho kaštieľa v Prievoze
odporúčame!
film

Máme prachy!

Je pravdepodobnejšie, že Vás zasiahne meteorit ako to, že vyhráte v lotérii. Ale pre pár šťastlivcov sa splnený sen rýchlo zmení...Viac
Kino Film Europe / Cinema City Aupark / Cinema City Eurovea / Kino Lumière
odporúčame!
koncert

Danube Music Day: DJ Shadow

Legendárny DJ Shadow zaradil aj naše mesto do svojho celosvetového turné. V rámci uvedenia nového albumu Action Adventures zahrá...Viac
St 26.6.2024 / Majestic music club
odporúčame!