iná akcia
trh / gastro

Vianočný Cverna Market - zrušené

Príďte sa pozrieť, čo sa tvorí v ateliéroch Novej Cvernovky a pripravte si vianočné darčeky plné jedinečných produktov od lokálnych tvorcov. Zároveň tu nájdete bohatý kultúrny program, dizajnové obchody, vydavateľstvá aj skvelé jedlo. Po dlhšej pauze sa totiž hlási o slovo Vianočný Cverna Market.

Táto akcia sa konala v minulosti

Už v piatok 17.12.2021 sa v Novej Cvernovke po dlhšej pauze opäť uskutoční Cverna Market. Všetky naše obchody, pekárne, showroomy a kníhkupectvá budú otvorené. Môžete nazrieť a porozprávať sa, no existuje vysoká pravdepodobnosť, že domov odídete s originálnym nákupom. Okrem stálych prevádzok sa predstavia aj výrobcovia z útrob našich ateliérov, tak z budovy školy ako aj internátu, či externí predajcovia, ktorých produkty skutočne stoja za to.

Navštívte našu malú nákupnú zónu a spoznajte kamenné prevádzky z prízemia Novej Cvernovky. Tešiť sa môžete na upcycling fashion značku People on Earth, ktorá ponúka ľadvinky, kabáty, košele aj sukne. Ak hľadáte dizajnové kúsky nielen pre seba, ale aj pre svoje deti, oplatí sa pozrieť do Mile, odevnej značky, ktorá navrhuje aj šije u nás na Slovensku. V Artattack shop & room nájdete mnoho originálnych produktov, okrem iného aj grafiky či knižky od našich ilustrátorov a grafických dizajnérov.

O to, aby ste hladní a smädní nezostali, sa postará cukráreň s kaviarňou Giraffe Bakery, bistro Dvanásť Duší a Skrytý bar.

Vstupné na podujatie je 2€ 
___

Vstup na podujatie len pre plne zaočkovaných. Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu. 
Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom/ respirátorom. V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.

Odporúčame

koncert

Danube Music Day: Arrested Development

Hip hop s názorom a s vynikajúcim hudobným sprievodom. Do MMC zavíta jedna z najoceňovanejších hiphopových skupín, dvojnásobný...Viac
So 14.5.2022 / Majestic music club
odporúčame!
film

Paralelné matky

22.1.2022 - 26.1.2022 / Kino Lumière
odporúčame!
výstava

Latentné revolúcie

5.11.2021 - 30.1.2022 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
koncert

LP (USA)

Geniálna autorka a speváčka hitov ako Girls Go Wild či Lost On You – LP – vydala 10. decembra nový album Churches. Novinku...Viac
Ut 12.7.2022 / Axa Aréna NTC
odporúčame!