iná akcia
prednáška / diskusia

Komentované prehliadky: Zrekonštruovaný areál SNG

Komentovaná prehliadka: Zrekonštruovaný areál SNG. Poďte sa prejsť novou budovou SNG! Prevedú vás ňou kurátori*ky a odborní zamestnanci*kyne galérie, ktorí*é vám porozprávajú o príbehu rekonštrukcie národnej galérie a priblížia architektúru a zaujímavosti nového areálu SNG.

Táto akcia sa konala v minulosti

Trvanie prehliadky: 1 hodina
Jazyk prehliadky: slovenský

Miesto stretnutia – hlavné schodisko vo vstupnej hale. Pre príchod použite hlavný vstup do galérie na konci nádvoria v smere od nábrežia na adrese Rázusovo nábrežie 2.

Vstupné: 8 € / 4 €

Lístok na prehliadku si zakúpite online alebo priamo na pokladni v galérii polhodinu pred začiatkom prehliadky. Lístok je prenosný. Kapacita je limitovaná.

Na pokladni SNG bude k dispozícii ku každej prehliadke 10 vstupeniek, ktoré budú v predaji pol hodinu pred začiatkom prehliadky do vypredania. Predaj na pokladni je určený hlavne záujemcom, ktorí si nemôžu kúpiť lístky online.

Trvanie prehliadky: 1 hodina
Jazyk prehliadky: slovenský

Miesto stretnutia – hlavné schodisko vo vstupnej hale. Pre príchod použite hlavný vstup do galérie na konci nádvoria v smere od nábrežia na adrese Rázusovo nábrežie 2. 

Odporúčame

výstava

Čas a príliv neberú ohľad na nikoho. Medziobjekty Aleša Votavu

Čas a príliv neberú ohľad na nikoho. Výstava prvýkrát predstavuje Aleša Votavu ako majstra výtvarných objektov, tvorcu s...Viac
9.2.2023 - 7.5.2023 / GMB - Pálffyho palác
odporúčame!
výstava

Prečo (ume)nie?

11.12.2022 - 14.5.2023 / Slovenská národná galéria Bratislava
odporúčame!
divadlo

Eva Priečková, Katarína Poliačiková: Holding River - Držať Rieku

Ne 16.4.2023 / Dunaj / Bunker B-S-1 Štěrkoviště, 48.142583, 17.065167
odporúčame!
koncert

Peter Nagy

Ut 18.7.2023 / Šimák Zámok Pezinok
odporúčame!