iná akcia

Foto Slovakia 2019

Všetkých fotografov a fanúšikov fotografie pozývame na 8. ročník najväčšieho fotopodujatia na Slovensku Foto Slovakia 2019.

Táto akcia sa konala v minulosti

Priestory Starej tržnice privítajú záujemcov nielen o samotné fotografovanie, ale aj o novinky a zaujímavosti zo sveta fototechniky. Už tradične na veľtrhu FotoSlovakia vystavujú a prezentujú sa najznámejšie svetové značky - ako Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus, Sony. Návštevníkom sa súčasne predstavia aj spoločnosti, ktoré ponúkajú fotopríslušenstvo, monitory, tlačiarne, fotodoplnky, brašne, statívy, popruhy, batérie, filtre - skrátka všetko, čo fotograf potrebuje pri svojej práci. 

Hlavným ťahákom je sprievodný program, ktorý tento rok bude mimoriadne bohatý. Okrem prednášok zaujímavých a známych fotografov, je pripravené celé množstvo prezentácií, ukážok fotografovania a súťaží.
Návštevníkom predstavia svoje práce, projekty a zážitky s fotografovaním ako aj skúsenosti známi fotografi Ivan Čaniga, Adolf Zika, Vlado Bača, Ivan Trenkler, Jano Štovka, Ľubo Stacho, Marcel Rebro. Zoznam však ešte nie je konečný.

Okrem klasických produktových prezentácií noviniek sú pre vás pripravené prednášky Karola Srnca na tému "Fotografické filtre", či "Úvod do astrofotografie" od Richarda Petrecha.

Pre záujemcov o workshopy sme pripravili sériu workshopov o portrétnej fotografii (celkovo 3), workshop na tému "Akt" so známym českým fotografom Adolfom Zikom a workshop Street fotografia s Rudolfom Baranovičom.

Kedy: 9:00-18:00

Odporúčame

vážna hudba

Slovenský komorný orchester: Haydn

Ne 2.4.2023 / Dóm sv. Martina
odporúčame!
divadlo

Open stage! Lov talentov alebo performer vo vreci

So 1.4.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
divadlo

Bratislava Burlesque Show

Št 6.4.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Invalid

Kino Mier Senec / Kino Mier Modra / Kino Kultúrka Stupava / Kino Nostalgia / Kino Mladosť / Cinema City Aup...
odporúčame!