iná akcia

Deň otvorených dverí na stavenisku Stanice Nivy

Už po štvrtýkrát otvárame pre vás brány najväčšieho staveniska v strednej Európe. Tentokrát sa zameriame hlavne na Stanicu Nivy. Tešiť sa môžete na prehliadku podlažia s budúcou autobusovou stanicou a mnohé ďalšie zaujímavosti. 

Táto akcia sa konala v minulosti


Nudiť sa tradične nebudú ani malí bagristi a pribudne nám aj desta - stavebný vysokozdvižný vozík.

POZOR: Vstup na stavenisko bude zo strany od budovy VÚB a s vhodnou obuvou.

Organizačné pokyny

Ide o priestor stavby. Vopred ďakujeme za rešpektovanie pokynov personálu a vašu disciplínu pri nosení ochrannej helmy a reflexných viest, ktoré dostanete na mieste. Pripomienme - nezabudnite na pevnú obuv! 
V prípade nepriaznivého počasia bude event zrušený. O prípadnom zrušení budeme vopred informovať na fanpage Nové Nivy a HB Reavis Slovakia. Preto nás pozorne sledujte. 

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že počas trvania udalostí uvedených v tomto evente bude vyhotovovaný audiovizuálny materiál, ktorý môže obsahovať Vaše osobné údaje. Tento audiovizuálny materiál bude použitý na marketingový účely našej spoločnosti.
 

Odporúčame

film

Služobníci

Vyberú si cestu svedomia alebo cestu kolaborácie? Príbeh kňazov z totalitného Československa Služobníci režiséra Ivana...Viac
Pi 23.4.2021 / Kino Lumière - Kino doma (online)
odporúčame!
film

Crème de la Crème - online

Créme de la Créme sa v roku 2021 koná online na platforme Edisonline. Tešiť sa na franúczske filmové lahôdky môžete klasicky v...Viac
12.4.2021 - 18.4.2021 / edisonline.sk
odporúčame!
koncert

Hooverphonic (BE)

Ut 5.10.2021 / Majestic music club
odporúčame!
koncert

Judas Priest

Po 12.7.2021 / Axa Aréna NTC
odporúčame!