iná akcia

Coneco Racioenergia - zrušené

Stavať, rekonštruovať, zariadiť interiér aj exteriér – s medzinárodným veľtrhom stavebníctva Coneco to zvládnete poľahky.
Šetriť energiu? Racionálne a v dnešnej dobe aj nevyhnutné.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Coneco
Okrem bohatej ponuky, ktorá zahŕňa stavebné materiály, komponenty, nábytok a doplnky, návštevníci pravidelne oceňujú aj sprievodný program plný inšpirácie, rád, odporúčaní na aktuálne témy v segmente stavebníctva. Veľtrh sprevádzajú výstavy a sekcie venované v súčasnosti veľmi obľúbeným drevostavbám a pasívnym domom, rovnako ako udržateľnému rozvoju, protipovodňovým opatreniam a podpore v oblasti vodného hospodárstva na výstave Voda. Prezentácie stavebných návrhov a realizácií prináša Salón architektov a silnú pozíciu Coneca už niekoľko rokov potvrdzuje aj prepojenie s udeľovaním ocenení prestížnej súťaže Stavba roka.

Racioenergia
Myslite na úspory vo vlastnej peňaženke i na ochranu životného prostredia už pri výstavbe alebo rekonštrukcii svojho domu či bytu. Na medzinárodnom veľtrhu energetickej efektívnosti Racioenergia objavíte riešenia, ktoré vám vo vašej snahe pomôžu. Rozumne vykurovať a zabrániť únikom tepla, ale aj správne chladiť – poraďte sa s odborníkmi, prediskutujte všetky možnosti a žite udržateľne! Vďaka prepojeniu s veľtrhom stavebníctvo Coneco, ktorý sa koná v rovnakom termíne, dostanete riešenie v komplexnej podobe.

Široká verejnosť- otváracie hodiny
streda 9:00 - 18:00
štvrtok 9:00 - 18:00
piatok 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 18:00

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Incheba, a.s.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

koncert

The Telescopes

Št 12.11.2020 / Kulturák
odporúčame!
film

Jiří Suchý

Št 28.5.2020 / Kino Mier Modra
odporúčame!
festival

Sensorium 2020

28.8.2020 - 30.8.2020 / Bratislava
odporúčame!
cestovanie

Cestovateľské kino: Kuba

Ut 21.7.2020 / Dunaj˜
odporúčame!