iná akcia

20 rokov s Novou drámou - galavečer

Galavečer pri príležitosti 20. výročia festivalu Nová dráma/New Drama. Súčasťou večera bude odovzdávanie festivalových ocenení – Grand Prix, ktorú udeľuje medzinárodná odborná porota; Ceny študentskej poroty, o ktorej rozhoduje porota zložená z poslucháčov vysokých škôl umenovedných odborov a Ceny bratislavského diváka, o ktorej hlasovaním rozhodujú návštevníci predstavení.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Súčasťou večera bude aj odovzdávanie cien súťaže Dráma 2023 a slávnostná prezentácia novej publikácieFestival Nová dráma/New Drama. Metafora sveta. Dvadsať rokov, ktorá mapuje históriu festivalu.

Galavečerom bude sprevádzať herečka Lucia Hurajová. O neopakovateľnú atmosféru sa postará aj talentovaný hudobník Stroon.

Príďte spoločne s nami osláviť výnimočné jubileum a zaspomínať si na začiatky jediného súťažného festivalu profesionálneho divadla na Slovensku.

Pozrite si kompletný program festivalu Nová dráma 2024

 

Odporúčame

film

Raoul Taburin

Ak sa niekto vyzná v bicykloch tak je to Raoul Taburin. Opravár a dodávateľ bicyklov v krásnom mestečku Saint Céron na juhu...Viac
So 29.6.2024 / Kino Lumière
odporúčame!
iná akcia

Komentované prehliadky budovy YMCA

Št 15.8.2024 / YMCA
odporúčame!
film

Národ veľrýb

Dychberúca púť nežných obrov. Séria doteraz nevidených podvodných záberov prináša veľryby bližšie k divákom: môžeme počuť...Viac
Kino Lúky / Kino Nostalgia
odporúčame!
výstava

Ondřej Sekora - Známy aj neznámy

7.6.2024 - 1.9.2024 / Danubiana Meulensteen Art Museum
odporúčame!