film

Zbrusu nový zákon

Boh existuje. Žije v Bruseli, je poriadne neznesiteľný a celý deň len sedí za počítačom. Jeho syna už poznáte, tak sa pozrieme na jeho dcéru.

Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
12.11.2015, Št

Režisér filmu Pán Nikto prichádza do kín s komédiou postavenou na skvelom scenári, ktorá pracuje ako s poetickými a vizuálne uhrančivými pasážami, tak šikovnou situačnou komikou.

Zbrusu nový zákon (Le tout nouveau testament, Francúzsko/Belgicko/Luxembursko, 2015, 113 min.
Réžia:
Jaco Van Dormael
Hrajú: Benoît Poelvoorde (Boh), Catherine Deneuve (Martine), Yolande Moreau (manželka Boha), François Damiens (François), Pili Groyne (Ea), a ďalší

Mládeži prístupný

FIlm na Čsfd.cz

 

Odporúčame

koncert

Muž s kinoaparátom, živá hudba Jori Josiphson + Ondrey Zintaer

Št 30.10.2025 / Kino Film Europe
odporúčame!
divadlo

Prešporské porno

Na začiatku roku 1969 ešte stála synagóga na Rybnom námestí a Vydrica pod Hradom, ale nad Československom sa už natrvalo...Viac
Ut 18.11.2025 / DPOH
odporúčame!
film

Obvinení

Kino Lúky / Kino Kultúrka Stupava / SĽUK / Kino Mladosť / Kino Film Europe / Cinema City Aupark / Cinema ...
odporúčame!
vážna hudba

Verdi, Brahms, Čajkovskij

20.11.2025 - 21.11.2025 / Slovenská filharmónia
odporúčame!