film

Šťastné a krvavé

Po zdedení strýkovho majetku v Nórsku sa Bill a jeho rodina presťahujú do nového domova so snom premeniť nehnuteľnosť na penzión s raňajkami. Rodina sa snaží prispôsobiť “novému” škandinávskemu štýlu života. Plány im však skríži malý stodolový škriatok, ktorého objavil syn Lucas.
Táto akcia sa konala v minulosti
Dátum premiéry:
07.12.2023, Št

Existujú pravidlá ako dosiahnuť, aby bol stodolový škriatok šťastný, ale keď tieto pravidlá nedodržíte, tak vtedy sa začnú diať veci... Vtedy hlavne neotvárajte dvere do stodoly.

Táto podmanivá nórska hororová komédia spája Martina Starra (Silicon Valley) a Kjetil Omberg (Dead Snow 1 & 2, The Trip) pod vedením Magnusa Martensa.

"Vnímam to ako žánrovú zmes: sčasti horor, sčasti komédia, ale stopercentne vianočný film. Mojím zámerom bolo natočiť veľmi zábavný film, ktorý je dokonalým mixom strachu a komédie, charakterových postáv a rodinnej atmosféry," hovorí režisér.

There's Something in the Barn, Nórsko / Fínsko, 2023, 100 min, titulky, 15+
Réžia:
Magnus Martens
Hrajú: Martin Starr, Amrita Acharia, Jeppe Beck Laursen, Henriette Steenstrup, Zoe Winter-Hansen, Calle Hellevang Larsen, Alexander Karlsen El Younouss

Film na ČSFD

Odporúčame

film

Život ako každý iný

Francúzska režisérka Faustine Cros prostredníctvom rodinných archívov i scén zo súčasnosti rekonštruuje portrét svojej matky,...Viac
So 16.3.2024 / Kino Kultúrka Stupava
odporúčame!
divadlo

Uhol_92: Ponížení a krvilační w. eng subtitles

Ut 23.4.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!
koncert

Valentina Magaletti (IT/UK)

Pi 19.4.2024 / PAKT kultúrne centrum
odporúčame!
divadlo

Divadlo SkRAT: Mono Fričová / Burgr / Chalmovský

Ut 12.3.2024 / A4 - priestor súčasnej kultúry
odporúčame!