festival
letný festival

Mareena festival 2021

Viete aká rozmanitá je Bratislava? Príďte to v sobotu 4.9. zistiť a zažiť aké to je keď Keňa, Afganistan, Mexiko, Slovensko, Irán, Somálsko a mnoho ďalších spoločne vytvoria svet na jednom mieste – v našej letnej oáze, v Mareene na Jakubáku.

Táto akcia sa konala v minulosti

Trvanie do: 21.30

Pri popíjaní letných drinkov z rôznych krajín sveta či s tanierom skvelého kenského, afganského alebo palestínskeho jedla v ruke si budete môcť vypočuť koncerty hudobníkov pôvodom zo zahraničia, zavlniť sa do rytmov Afrobeat-u či brazílskeho saxofónu, vypočuť si diskusiu na témy migrácie a rozmanitosti, zahaliť si telo do krásnych umení z blízkeho východu alebo Afriky, prezrieť si výstavu fotografií kampane #Naši, odpočinúť si pri perzskom čaji v Iránskej čajovni alebo sa jednoducho nechať previesť rôznymi kútami sveta na jednom mieste.

Pozývame vás na multižánrový festival plný chutí, kultúr, hudby, tanca a rozmanitých zážitkov organizovaný spoločne s cudzincami žijúcimi na Slovensku. Mareena festival premieša vaše chute, tradície, lokálne a zahraničné prvky aj pocity do neskorého letného dňa plného novo-objavených zmyslov a zaujímavých stretnutí.

Vstup je voľný. Ak sa vám naše podujatia páčia, môžete nás podporiť dobrovoľným príspevkom (Vyzbierané prostriedky budú použité realizáciu podujatí tohto typu v budúcnosti.)


 

Odporúčame

divadlo

Lazarus (Divadlo Aréna v DPOH)

Muzikál Lazarus nadväzuje na nezávislý sci-fi film Man who fell to Earth (Muž, ktorý spadol na Zem), režiséra Nicolasa Roega z...Viac
Ut 14.2.2023 / Divadlo Aréna
odporúčame!
divadlo

Special guest: Flamenco night

So 11.3.2023 / Red Cat Cabaret Club
odporúčame!
film

Je mi zo seba zle

Št 16.2.2023 / Kino Nostalgia
odporúčame!
divadlo

Rozprávka o šťastnom konci

Rozprávke nechýba humor ani napätie, pohybová ladnosť až cirkusová akrobacia, výtvarná poézia ani scénická premenlivosť. A...Viac
Ne 5.2.2023 / Slovenské národné divadlo - Opera
KIDSTOWN odporúčame!