festival
iná akcia

Mareena festival 2019

Svet na jednom mieste? Je to vôbec možné? Príďte sa predsvedčiť o tom, že Keňa, Afganistan, Filipíny, Irán, Slovensko aj India dokážu vytvoriť skvelú atmosféru spolu na jednom mieste – v Mareene na Jakubáku.

 

Táto akcia sa konala v minulosti

Multižánrový festival plný chutí, kultúr a hudby tvorený spolu s cudzincami žijúcimi na Slovensku, ktorý premieša tradície, lokálne a cudzinecké prvky aj pocity do neskorého letného dňa plného pestrých aktivít a zaujímavých stretnutí.

Na Mareena festivale uvidíte, ochutnáte a zažijete rozmanitosť, ale aj fúziu slovenských a zahraničných kultúr. Na čo sa tešiť? Všetko, vďaka čomu Mareenu poznáte, a ešte omnoho viac.

Pri popíjaní exotických drinkov či s tanierom skvelého indického, afrického alebo afgánskeho jedla v ruke si budete môcť pozrieť koncerty známych slovenských kapiel, ale sa aj zavlniť do rytmu horúcej Afriky, zasmiať sa na stereotypoch so stand-up comedy, zahaliť si telo do tradičných umení z blízkeho východu alebo Číny, prezrieť si výstavu fotografií spájajúcich tradície Slovenska a zahraničia, vypočuť si diskusiu na tému migrácie a integrácie alebo zažiť ďalšie exotické kúty sveta na jednom mieste vo forme jedla, nápojov či umenia.

Odporúčame

koncert

PSH / debut tour

Pi 18.10.2019 / Hopkirk, chillout and culture bar
odporúčame!
standup / talkshow

Bratislavský Kaviár / september 2019

Po 30.9.2019 / Dunaj˜
odporúčame!
film

Industrial Days 5 (Okolo Apolky)

Projekt Industrial Days predstavuje od roku 2009 vybrané lokality industriálnych zón a venuje pozornosť ich minulosti, súčasnosti...Viac
15.9.2019 - 16.9.2019 / design factory
odporúčame!
koncert

Indietronica

Pi 4.10.2019 / Dunaj˜
odporúčame!