film
festival

Adrenalin Film Fest 2019

Už po 6-krát prichádza do Bratislavy Adrenalin Film Festival a s ním pestrá nádielka adrenalínových filmov.

Táto akcia sa konala v minulosti


Už koncom októbra od 22.10. do 24.10. bude v Bratislave po šiestykrát prebiehať Adrenalin Film Festival podujatie zamerané na extrémne športy, ako napr. freeskiing, snowboarding, cyklistika či surfing. Tento rok nám festival predstaví v rámci svojho bohatého programu až 14 krátkych a dlhých filmov, ktoré diváka aspoň na čas prenesú do prostredia zasnežených hôr, či nekonečných oceánov.

Program
22.10. UT – 18:00 / Otvorenie festivalu - Freeski sekcia 
Skiing where the sun never rises + Romance
22.10 UT – 20:00 / Bike sekcia
Offl!ne world + Return to Earth

23.10 – 18:00 / Surf sekcia
Štefánikove vlny
23.10 – 20:00 / Freeski & Snowboard sekcia
Circle of the Sun + Fill Moon + The Pinnacle of Rush + Shelter

24.10 – 17:30 / Freeski & Snowboard sekcia
Through darkness + Winterland
24.10 – 20:00 / Sekcia lavínová prevencia
Biele objatie + prednáška

25.10 – 20:00 / Sekcia Snowboard + afterparty / Hangair
Roadless + Offline
Dj BobsanFestival už dlhé roky patrí v Bratislave medzi unikátne podujatia prezentujúce návštevníkom každým rokom exkluzívne filmové premiéry od tých najväčších filmových produkcií z celého sveta. Aj vďaka tomu si festival za uplynulé roky našiel stabilnú divácku základňu. Inak tomu nebude ani tento rok, kedy festival ponúkne svojim návštevníkom napr. freeski film Romance  od americkej produkcie Level1 .... Ďalšie filmové novinky, ktoré festival prinesie budú:  Winterland a Roadless od produkcie Teton Gravity Research, v ktorej bude účinkovať aj jeden z najznámejších snowboardistov súčasnosti Travis Rice. Novinkami tohto ročníka budú sekcia freeski a snowboard filmov pripravená v spolupráci s najväčším rakúskym podujatím podobného zamerania – Freeride Film Festivalom, či sekcia zameraná na cyklistiku, ktorá predstaví slovenské video od tímu CTM a nový film od Anthill Productions pod názvom Return to Earth. Zmienku si zaslúži tiež nový nezávislý dokumentárny film slovensko-tahitskej koprodukcie Štefánikove vlny, v ktorom sa tvorcovia vydávajú po stopách Milana Rastislava Štefánika na Tahiti, kde sa zhodou okolností vyskytujú jedny z najväčších a najlepších vĺn na svete.

Adrenalin Film Festival si pripravil tento rok naozaj pestrý program, kde si nadšenci adrenalínových športov nájdu tú svoju sekciu či film, ktorý ich naozaj zaujme.

----------------

Vstup: Kino Lumière - 5€ / Hangair - 5€ - Predaj vstupeniek len na mieste

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor OZ Adrenalín. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Odporúčame

Prechádzka / exkurzia

Svetový deň sprievodcov v Bratislave

22.2.2020 - 23.2.2020 / Bratislava
odporúčame!
koncert

Pestré Slovensko: Balkan & funky beats

St 26.2.2020 / Dunaj˜
odporúčame!
film

Zažiť to znovu

Poučná a zábavná love story rozpráva o tom, čo by sa mohlo stať, keby sme mohli zopakovať tie najkrajšie okamihy. Je to potrebné...Viac
Artkino Za zrkadlom / Kino Film Europe / FK Nostalgia / Kino Pezinok / Kino Lumière / Kino Mladosť / Cinema...
odporúčame!
film

MFFK Febiofest 2020

Bratislava v marci na 7 dní znova ožije filmom! Počas týždňa od 11.3.2020 do 17.3.2020 bude v bratislavských kinách a iných...Viac
11.3.2020 - 17.3.2020 / Kino Lumière
odporúčame!