divadlo

Mikuláš v DPOH

Mikuláš v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava - dve rozprávky a po nich vlastnoručné vyfarbenie vianočných pohľadníc. 5. decembra Tri prasiatka , 7. decembra Websterovci.
odporúčame!
07.12.2023, Št
DPOH
16:00

5. december o 15.00

Rozprávka Tri prasiatka

Nesmrteľný príbeh troch prasiatok plný veselých pesničiek. Bratia Nif, Ňuf a Ňaf už videli svet a nevedia sa dočkať domova. Ale domov sa vrátiť nemôžu. Rozhodnú sa zostať v lese, ale netušia, že v ňom žije aj prefíkaná líška a hladný vlk.

---

7. december o 16.00

Rozprávka Websterovci: Lili a ukradnutá sieť

V bábkovom príbehu sa detskí diváci a ich rodičia stretnú so známou rodinou pavúkov Websterovcov. Zoznámia sa tiež s krásnou pavúčicou Ariadnou a tajomným vodným pavúkom Ricardom El Diamantom.

Ten zamotá hlavu nešťastne zamilovanému pavúčikovi Hugovi a svojou chamtivosťou a zákernosťou naruší pevnosť rodinného vlákna. Hugova odvážna sestra Lili bude musieť prekonať strach a zachrániť celú pavúčiu Sieť, pretože ich pokojný, rodinný život sa celý obráti hore nohami.

---

Potešte vlastnoručne vyfarbenou pohľadnicou blízkych aj vzdialených.

Po skončení predstavení sa budú môcť všetci diváci, malí aj veľkí zastaviť vo foyeri divadla a vyfarbiť si vlastnú vianočnú pohľadnicu, ktorú budú môcť priamo z DPOH poslať svojim kamarátom, rodine, blízkym, každému, na koho si pred sviatkami spomenú a o kom vedia, že ich osobne vyrobený pozdrav poteší.

Odporúčame

iná akcia

Trh - Piac - Markt

9.12.2023 - 30.12.2023 / Stará tržnica
odporúčame!
výstava

Inge Morath - Pocta k 100.narodeninám (AT)

4.11.2023 - 30.12.2023 / Rakúske kultúrne fórum Bratislava
odporúčame!
divadlo

Ladies & Gentlemen show

Uhrančivá show, v ktorej sa na javisku plynule strieda humor s vášňou, hudba s tancom, história so súčasnosťou. Ožíva...Viac
Pi 26.1.2024 / Red Cat Cabaret Club
od vás odporúčame!
film

Perinbaba a dva svety

Magický príbeh Juraja Jakubiska. Jeden z najočakávanejších slovenských filmov súčasnosti a zároveň veľkolepá filmová rozlúčka s...Viac
Kino Nostalgia / Kino Lumière / Slovenská národná galéria Bratislava / Kino Kultúrka Stupava / Kino Mie...
KIDSTOWN odporúčame!