divadlo

Jedným dychom: Blaho

Autorská performancia. O tom, čo nám bráni cítiť blaho. Moja terapeutka hovorí, že nikdy nie je neskoro mať šťastné detstvo.
odporúčame!
Táto akcia sa konala v minulosti

Dekonštrukcia tvorivých postupov. Amputácia scén. Blaho bolo. O tom, čo nám bráni cítiť blaho. Moja terapeutka hovorí, že nikdy nie je neskoro mať šťastné detstvo. Existuje blaho, ktoré poznám a potom blaho, ktoré si myslím, že by som vedela prežiť. Mám toľko práce vypĺňaním prázdnych miest, že nemám priestor vytvoriť niečo skutočné.

Intímny rozhovor a „ešte trochu viac“. Hnev na svet. Hnev na seba. Tanečné vystúpenie pred rodičmi. Turné Beyoncé. Zmierenie. Súcit so sebou samým. Pohladenie. Nespokojnosť so svetom. „Bezblaho“. Neblaho. Úprimnú ženskú skúsenosť. Aj ľudskú. Hľadanie. Nenájdenie. Posledná časť trilógie je objatím po emočnom rozklade a „ešte trochu viac“.   Ivana Topitkalová

Tvorivý tím
Text, performancia: Libuša Čižmárik Bachratá a Veronika Malgot
Réžia: Veronika Malgot
Choreografia: Libuša Čižmárik Bachratá
Dramaturgia: Marek Godovič
Foto: Laura Knížová

Vstupné: 10€ predpredaj / 5€ zľavnené / podpora divadla 20€

Odporúčame

koncert

Lash & Grey s Orchestrom Viva Musica!

Št 18.6.2026 / Stará tržnica
odporúčame!
party

Subdeck. Day Party

So 16.5.2026 / Subdeck
odporúčame!
party

Let's dance

Zahoď stres, obuj topánky a poď tancovať ako keby ťa nik nevidel! DJ Demi ti namieša hudobný koktail latina, hip hopu či...Viac
So 16.5.2026 / Good Life Club
odporúčame!
koncert

Živé kvety krstia Terrible 2s

Živé kvety pokrstia album Terrible 2s! Krstným otcom bude Ľubo Šoška.Viac
Pi 12.6.2026 / Pink Whale
odporúčame!