divadlo

A čo ja, láska?

Na zemi kufre a v tvári odhodlanie ženy, ktorá nemá v úmysle opustiť domov jedného zabehnutého manželského páru žijúceho v klasickom stereotype.
Táto akcia sa konala v minulosti

Odkiaľ sa vzala, kto to je a prečo tie kufre v obývačke ostávajú, je záhadou.
Hru napísala autorka Tatiana Kusá ako rozhlasovú hru, ktorá bola zinscenovaná pod názvom “A čo ja, miláčik?”.

Medzi divákov sa vracia vo forme divadelnej produkcie Kumšt production, ktorá v nej ponúkla účinkovanie skvelej Marte Sládečkovej, v televíznej inscenácii stvárňujúcej rolu zvodnej Skarlet. Tá si tentokrát pre zmenu vychutná úlohu zanedbanej manželky. Kto bude víťazom boja o “vyčudovaného” muža (Martin Mňahončák), sa možno vyjasní v závere tohto “súboja” žien - mladej, krásnej Skarlet (Dominika Kavaschová v alternácii so Zuzanou Porubjakovou) a prácou pohltenou manželkou Margit (Marta Sládečková).

Réžia: Martin Mňahončák
Hrajú: Marta Sládečková, Dominika Kavaschová / alt. Zuzana Porubjaková, Martin Mňahončák

Dĺžka trvania: 70 minút bez prestávky

----------

Vstup: 16€

Odporúčame

divadlo

Krvavá svadba

Vzrušujúca dráma a nádherný básnický epos o vášni, láske a tradícii od Federica García Lorca.Viac
10.1.2026 - 12.2.2026 / Slovenské národné divadlo - Činohra
odporúčame!
divadlo

Rómeo a Júlia

Shakespearov príbeh milencov z Verony ako epický balet. Najslávnejší príbeh lásky všetkých čias, ktorému autor prisúdil nešťastný...Viac
11.2.2026 - 14.2.2026 / Slovenské národné divadlo - Balet
odporúčame!
iná akcia

Pohľad na vianočnú Bratislavu

29.11.2025 - 28.12.2025 / Múzeum mesta Bratislavy (MMB)
odporúčame!
výstava

Pozor naivné!

3.8.2025 - 31.1.2026 / Schaubmarov mlyn v Pezinku
odporúčame!