Nový album Justina Timberlakea celý na počúvanie zadarmo na iTunes

Nový album Justina Timberlakea The 20/20 Experience je odo dnešného dňa celý k dispozícii na počúvanie zadarmo exkluzívne na iTunes! Dlhoočakávaný štúdiový album vyjde 18. marca 2013.

blog

Dlhoočakávaný nový album Justina Timberlakea The 20/20 Experience je odo dnešného dňa 12. marca až do 18. marca (kedy album oficiálne vychádza) zadarmo k vypočutiu exkluzívne na iTunes

Album The 20/20 Experience, ktorý je treťou sólovou štúdiovou nahrávkou, produkoval sám Justin Timberlake. Prvý singel z albumu Suit & Tie bol ocenený časopisom Billboard ako rekordne predávaný hit, ktorý sa už dva mesiace po jeho vydaní pohybuje v TOP10, dosiahol 4. miesto v HOT100 a získal prvé miesto predajnosti v 32 krajinách.

Aktuálny hit Mirrors sa už druhý týždeň drží na 1. mieste UK Official Chart, v Nemecku sa stihol stať najväčším skokanom týždňa a zároveň najrýchlejšie dosiahnutým rádiovým TOP10 hitom. Singel sa v súčasnej dobe pohybuje v TOP5 iTunes chart v 27 krajinách sveta a v ďalších 42 sa ešte stale drží v TOP10.

Trojnásobný víťaz Brit Awards oznámil návrat k hudbe začiatkom tohto roka formou otvoreného listu svojím fanúšikom, kde písal o intenzívnej príprave na vydanie nového albumu The 20/20 Experience. Od tej chvíle sa svet stal svedkom Justin-mánie.

Justin Timberlake je medzinárodnou hudobnou ikonou a počas svojej doterajšej kariéry získal 8 nominácií na BRIT Awards. V roku 2004 vyhral v kategórii Najlepší medzinárodný album a Najlepší medzinárodný spevák. Taktiež sa do histórie BRIT Awards zapísal nezabudnuteľnými vystúpeniami – či už zmesou svojich skladieb z debutového albumu Justified alebo duetom s Kylie Minogue. V roku 2007 opäť získal cenu v kategórii Najlepší medzinárodný spevák.