IL PITSTOP: Peroni Nastro Azzurro prináša do Bratislavy nezabudnuteľnú pretekársku udalosť

V stredu 5. júla odštartuje v bratislavskom obchodnom centre Eurovea (na námestí MR Štefánika) Aston Martin Aramco Cognizant Formula One® Team svoju 4-dňovú jazdu. Organizátorom unikátnej udalosti IL PITSTOP je značka Peroni, známy výrobca obľúbeného talianskeho piva Peroni Nastro Azzurro. Tieto dve značky sa spojili a spoločne otvárajú dvere do najprestížnejšieho motoristického športu na svete.
blog

Čo môžete zažiť na tomto unikátnom podujatí? 

Budete mať možnosť navštíviť interaktívny garážový box s dokonalou replikou pretekárskeho monopostu AMR23.

Okrem toho si budete môcť pozrieť exkluzívnu fotogalériu z pretekov, ktorá zachytáva tie najlepšie momenty tímu. Fascinujúcu atmosféru ako na pretekoch formuly zažijete aj vďaka tímovému rádiu s autentickými zvukovými nahrávkami. Ako bonus sa budete môcť osviežiť nealkoholickým pivom Peroni Nastro Azzurro 0,0 %. 

Toto pivo je dokonalým spoločníkom na IL PITSTOP, a to nielen pre jeho vynikajúcu chuť, ale najmä pre jeho kvalitu.

Peroni Nastro Azzurro 0,0 % je nealkoholická verzia talianskeho ležiaku Peroni Nastro Azzurro, ktorý je jedným z najznámejších pív v Taliansku. Je vyrobený z jačmenného sladu, kukurice, vysoko kvalitnej pramenitej vody, aromatických chmeľov a kvasníc, ktoré sú pre značku Peroni typické. 

IL PITSTOP vyrazil na turné po Európe a fanúšikovia pretekov formuly ho budú môcť obdivovať v piatich metropolách.

Na prvej zastávke v Barcelone sa osobne zúčastnil aj španielsky dvojnásobný majster sveta, Fernando Alonso. V rámci podujatia povedal: „Šport nikdy nebol taký populárny ako dnes a každá príležitosť, ktorá fanúšikom prinesie jedinečné vzrušenie z formuly, je dôležitá pre tím aj nášho partnera.“


Udalosť sa následne presunie z Bratislavy do Budapešti a svoje turné, plné pretekárskych zážitkov, ukončí v Miláne. 

Doprajte si chvíľu pre seba a zastavte sa v pitstope! Tu si doplníte energiu, inšpirujete sa pretekmi Formuly 1 a osviežite sa chladeným nealkoholickým pivom Peroni Nastro Azzurro 0,0 %.