Filmové tipy na tento týždeň

Bezpečný stream filmu Open Sky: Portrait of a Pavilion, etnografický záznam Zem spieva, filmová ochutnávka z BAB festivalu - Black Flag a kvíz s témou Big Bang Theory v KC-čku. Pozrite si naše filmové tipy na tento týždeň.

blog

Pozrite si filmové premiéry na tento týždeň

Upozornenie: Nezabudnite na dodržiavanie hygienických nariadení, ktoré nájdete na stránkach jednotlivých kínosál. Premietania sa v súvislosti so šírením pandémie Koronavírusu môžu zmeniť.

5.10.2020, pon o 18.00 / Lumiére
Zem spieva

Etnografický záznam ľudových zvykov, hier, obradov, tancov a slávností v čase od skorej jari do neskorej jesene na Slovensku v 30. rokoch... Prečítajte si viac

5.10.2020, pon o 20.00 / Stream
Open Sky: Portrait of a Pavilion

Pri príležitosti Svetového dňa architektúry sa koná virtuálne priemietanie dokumentárneho filmu Open sky: Portrait of a Pavilion. Film prináša príbeh kanadského pavilónu v Benátkach, ktorý je skutočným architektonickým skvostom a domovom súčasných kanadských umelcov, architektov a ich diel... Prečítajte si viac

6.10.2020, uto o 19.00 / Nová Cvernovka
Black Flag

Detské filmy festivalu BAB už dohrali, deti uľahli do postieľok, ale Vám sa spať ešte nechce? Príďte teda okúsiť filmy zo špeciálnej sekcie Black Flag!
Prečítajte si viac


11.10.2020, ned o 18.00 / KC Dunaj
The Big Bang Theory Quiz

Veľký kvízový tresk, v ktorom si zaexperimentujeme s teóriou myšlienkových strún aj Dopplerovým javom zábavy!
Prečítajte si viac